Klocki Lego Emergency Vehicles HQ 60371
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Lego Emergency Vehicles HQ 60371 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Emergency Vehicles HQ 60371
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 706 elemenDołącz do straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego w centrum kontroli transportu ratunkowego LEGO City. Uruchom helik... więcejopter strażacki z lądowiska na dachu. Ruszaj na ratunek w karetce pogotowia. Ścigaj motocykl w policyjnym SUV-ie i wsadź oszustów do więzienia. A pomiędzy nagłymi wypadkami ćwicz na bieżni, oglądaj telewizję lub planuj kolejną misję w centrum kontroli. Ta siedziba jest niesamowita! Rozetka.plZłóż skargę | 219 zł |
LEGO City 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanychDzięki temu zestawowi LEGO City Parking Kwatera główna pojazdów ratowniczych (60371) dzieci mogą... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 219 zł |
Klocki LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowany Maxelektro.plZłóż skargę | 239 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanycKlocki LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowany Komputronik.plZłóż skargę | 289 zł |
Lego LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371Zestaw z policją, strażą i karetką Dzięki temu zestawowi LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowany Bee.plZłóż skargę | 264 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 320 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 178 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
Wideo recenzje
LEGO® CITY Parking 60371 + KONKURS na Dzień LEGO! gościnnie @MaciekiKlocki
28 stycznia 20233 884 przegląd
PARKING DLA POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH LEGO CITY 60371 RECENZJA
14 stycznia 202318 186 przegląd
2023 LEGO City Emergency Vehicles HQ EARLY Review! LEGO Set 60371
27 grudnia 20228 736 przegląd
LEGO CITY 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed Build
1 kwietnia 2023791 przegląd
LEGO City Emergency Vehicles Headquarters 60371 review! Good value & builds, even with road plates
11 stycznia 202353 896 przegląd
LEGO Realtime Build LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ
20 grudnia 20221 802 przegląd
Lego City #60371 Emergency Vehicles HQ set(Speedbuild)#2023 #car #legocity
1 września 20231 204 przegląd
LEGO City 2023 Emergency Vehicles HQ 60371 Complete Build
23 grudnia 2022452 przegląd
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - LEGO Speed Build Review
19 grudnia 2022273 020 przegląd
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed Build Review
25 stycznia 202349 752 przegląd
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed build and Test
28 stycznia 202311 546 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 176 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 588 szt.
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 587 szt., bohaterów 3 szt.
od 260 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 843 szt., bohaterów 5 szt.
od 217 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 615 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 215 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 603 szt., bohaterów 5 szt.
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 625 szt., bohaterów 3 szt.
od 228 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 627 szt., bohaterów 2 szt.