Klocki Lego Apartment Building 60365
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Lego Apartment Building 60365 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Apartment Building 60365
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Apartamentowiec 688 elementów (60365)Ten wysokiej jakości zestaw LEGO City Apartamentowiec (60365) dla dzieci w wieku od 6 lat obejmuje modułowe pomieszczenia, kt... więcejóre można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.Drukowane i cyfrowe instrukcje budowaniaAplika Rozetka.plZłóż skargę | 279 zł |
LEGO City 60365 ApartamentowiecTen wysokiej jako?ci zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sze?ciolatków i starszych dzieci obejmuje modu?owe pomiesz... więcejczenia, które mo?na ??czy?. W ?rodku znajduje si? mnóstwo elementów, które zach?caj? do pomys?owej zabawy, w tym sklep spo?ywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz ?azienka z toalet? i wann?. Zestaw zawiera równie? zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sze?? minifigurek i p?yt? drogow? LEGO, któr? mo?na po??czy? z innymi zestawami z serii LEGO City. Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania Aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Twoje dziecko przez budowanie dzi?ki narz?dziom, które pozwalaj? przybli?a? i obraca? model w 3D, ?ledzi? post?py oraz przegl?da? i zapisywa? wirtualne zestawy. Zabawa bez ogranicze? Zestawy LEGO City zawieraj? realistyczne modele, fajne pojazdy i inspiruj?ce postacie do zabawy. Dzieci mog? swobodnie wyra?a? swoj? kreatywno?? poprzez pomys?owe historie, które przedstawiaj? prawdziwe ?ycie w zabawny i ekscytuj?cy sposób. Proshop.plZłóż skargę | 315 zł |
LEGO City 60365 ApartamentowiecKlocki City 60365 Apartamentowiec Klocki City 60365 Apartamentowiec Zabawka konstrukcyjna LEGO... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 279 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60365 Apartamentowiec DZI-ZKLO-LGO-1226LEGO 60365 Apartamentowiec Zamieszkaj w apartamentowcu LEGO® City. To miejsce jest niesamowite! Jest tu sklep spożywczy, w kt... więcejórym można kupić niezbędne produkty i smaczne soki, nowoczesny salon z sofą i telewizorem, dobrze wyposażona kuchnia, przytulna sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. W budynku znajdziesz też odkryty basen i taras na dachu z grillem i palmą. Chodźmy go obejrzeć! Ten wysokiej jakości zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sześciolatków i starszych dzieci obejmuje modułowe pomieszczenia, które można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City. Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania Aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, śledzić postępy oraz przeglądać i zapisywać wirtualne zestawy. Zabawa bez ograniczeń Zestawy LEGO City zawierają realistyczne modele, fajne pojazdy i inspirujące postacie do zabawy. Dzieci mogą swobodnie wyrażać swoją kreatywność poprzez pomysłowe historie, które przedstawiają prawdziwe życie w zabawny i ekscytujący sposób. Apartamentowiec Komputronik.plZłóż skargę | 279 zł |
Klocki LEGO City Apartamentowiec 60365LEGO® City Apartamentowiec 60365 688 elementów 6+Ten wysokiej jakości zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sześciola... więcejtków i starszych dzieci obejmuje modułowe pomieszczenia, które można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.NAJWAŻNIEJ Maxelektro.plZłóż skargę | 415 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC (60365) / RECENZJA
7 sierpnia 202311 154 przegląd
APARTAMENTOWIEC ️ LEGO CITY 60365 RECENZJA
29 maja 202314 556 przegląd
APARTMENT BUILDING #60365 | Review & Placement
2 lipca 20237 906 przegląd
LEGO MOC - Beachfront Apartment - Modification of Set 60365
14 lipca 20231 204 przegląd
LEGO MOC - Corner Beach Apartment - Modification of Set 60365
4 sierpnia 2023944 przegląd
LEGO City 2023 Apartment Building 60365 Complete Build
12 czerwca 2023570 przegląd
LEGO City Apartment Building 60365 independent review! Modular system is an ongoing win
16 sierpnia 202337 760 przegląd
LEGO City 2023 Apartment Building 60365 Exploration & Review
12 czerwca 20232 811 przegląd
First Look At Lego City Set - 60365: Apartment Building #shorts
8 maja 2023920 przegląd
LEGO City 2023 Apartment Building 60365 Unboxing & Brick Exploration
12 czerwca 20231 293 przegląd
Unboxing Lego City Apartment Building SET 60365
5 czerwca 2023573 przegląd
LEGO City 60365 Apartment Building - LEGO Speed Build Review
3 czerwca 202398 569 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 269 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 823 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 292 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 668 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części, inercyjne
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 150 zł
od 210 zł
wiek 7+, unisex, budynki, elementów 785 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 160 zł
wiek 14+, unisex, fantasy, elementów 754 szt., modeli 2, bohaterów 2 szt.
od 214 zł
wiek 8+, unisex, rozrywka, elementów 595 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części