Klocki Lego Street Skate Park 60364
Wideo 12Zdjęcia 12 |
Lego Street Skate Park 60364 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Street Skate Park 60364
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Uliczny skatepark 454 elementy (60364)Dzieci i miłośnicy jazdy na desce w wieku od 6 lat będą zachwyceni zestawem LEGO City Uliczny skatepark (60364). Ten pełen in... więcejspiracji do pomysłowej zabawy model jest wyposażony w moduły ramp, które można łączyć, aby uzyskać różne konfiguracje parku. Zestaw zawiera też zabawkowy rower BMX, deskorolkę, hulajnogę, rolki, cztery minifigurki i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.Wciągająca zabawa i budowanieZestaw zawiera proste instrukcje, a w aplikacji LEGO Builder dostępne są cyfrowe instrukcje. Dzięki temu intuicyjnemu narzędziu dzieci mogą podczas budowania powiększać, obracać i wizualizować modele pod każdym kątem. Aplikacja umożliwia im również śledzenie postępów oraz przeglądanie i zapisywanie wirtualnych zestawów.Kreaty Rozetka.plZłóż skargę | 185 zł |
LEGO Klocki LEGO City Uliczny skatepark (60364) WielokoloroweDzieci i miłośnicy jazdy na desce w wieku od sześciu lat będą zachwyceni zestawem Lego® City Uliczny skatepark (60364). Ten p... więcejełen inspiracji do pomysłowej zabawy model jest wyposażony w moduły ramp, które można łączyć, aby uzyskać różne konfiguracje parku. Zestaw zawiera też zabawkowy rower Bmx, deskorolkę, hulajnogę, rolki, cztery minifigurki i płytę drogową Lego, którą można połączyć z innymi zestawami z serii Lego City. MediaMarkt.plZłóż skargę | 188 zł |
LEGO City 60364 Uliczny skateparkDzieci i mi?o?nicy jazdy na desce w wieku od sze?ciu lat b?d? zachwyceni zestawem LEGO® City Uliczny skatepark (60364). Ten p... więceje?en inspiracji do pomys?owej zabawy model jest wyposa?ony w modu?y ramp, które mo?na ??czy?, aby uzyska? ró?ne konfiguracje parku. Zestaw zawiera te? zabawkowy rower BMX, deskorolk?, hulajnog?, rolki, cztery minifigurki i p?yt? drogow? LEGO, któr? mo?na po??czy? z innymi zestawami z serii LEGO City. Wci?gaj?ca zabawa i budowanie Zestaw zawiera proste instrukcje, a w aplikacji LEGO Builder dost?pne s? cyfrowe instrukcje. Dzi?ki temu intuicyjnemu narz?dziu dzieci mog? podczas budowania powi?ksza?, obraca? i wizualizowa? modele pod ka?dym k?tem. Aplikacja umo?liwia im równie? ?ledzenie post?pów oraz przegl?danie i zapisywanie wirtualnych zestawów. Kreatywne zabawki dla dzieci Zestawy LEGO City s? pe?ne realistycznych pojazdów, szczegó?owych budynków i niezwyk?ych postaci, które zach?caj? do swobodnej zabawy inspirowanej realistycznymi wydarzeniami i do wcielania si? w pomys?owe role codziennych bohaterów. Proshop.plZłóż skargę | 217 zł |
LEGO City 60364 Uliczny skateparkKlocki City 60364 Uliczny skatepark Klocki City 60364 Uliczny skatepark Zabawka konstrukcyjna... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 182 zł |
Klocki LEGO City Uliczny skatepark 60364LEGO® City Uliczny skatepark 60364 454 elementów 6+ Dzieci i miłośnicy jazdy na desce w wieku od sześciu lat będą zachwyceni... więcejzestawem LEGO® City Uliczny skatepark (60364). Ten pełen inspiracji do pomysłowej zabawy model jest wyposażony w moduły ramp, które można łączyć, aby uzyskać różne konfiguracje parku. Zestaw zawiera też zabawkowy rower BMX, deskorolkę, hulajnogę, rolki, cztery minifigurki i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 454 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,991 Zestaw ze skateparkiem Dzieci czeka ekscytująca zabawa na modułowych rampach, BMX-ie, deskorolce, hulajnodze i rolkach. Budowanie i zabawa po swojemu Maluchy mogą stworzyć własny skatepark w różnych dostępnych konfiguracjach i urządzić na nim zawody lub ustawić go na półce. Zbuduj skatepark, jaki chcesz! W zestawie rampy, które można łączyć, i sprzęt do trików. Na czym by tu pojeździć… Do wyboru są BMX, deskorolka, hulajnoga i rolki. Kooosz! Z rampy można się wybić, by wrzucić piłkę do kosza. Więcej zestawów do zebrania Połącz ten zestaw z innymi zestawami LEGO® City (sprzedawanymi osobno), by zyskać więcej możliwości zabawy. Oto wymiar cyfrowego budowania Dzieci mogą przybliżać oraz obracać modele w 3D i śledzić postępy dzięki fajnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Wciągająca zabawa i budowanie Zestaw zawiera proste instrukcje, a w aplikacji LEGO Builder dostępne są cyfrowe instrukcje. Dzięki temu intuicyjnemu narzędziu dzieci mogą podczas budowania powiększać, obracać i wizualizować modele pod każdym kątem. Aplikacja umożliwia im również śledzenie postępów oraz przeglądanie i zapisywanie wirtualnych zestawów. Kreatywne zabawki dla dzieci Zestawy LEGO City są pełne realistycznych pojazdów, szczegółowych budynków i niezwykłych postaci, które zachęcają do swobodnej zabawy inspirowanej realistycznymi wydarzeniami i do wcielania się w pomysłowe role codziennych bohaterów. Zestaw ze skateparkiem — pobudź dziecięcą wyobraźnię zestawem LEGO® City Uliczny skatepark (60364) z modułami ramp, które można łączyć, tworząc różne konfiguracje parku Co jest w pudełku? Wszystko, czego potrzebują dzieci do zbudowania zabawkowego skateparku z modułowymi rampami i wyposażeniem do wszelkiego rodzaju akrobacji, a do tego rower BMX, deskorolka, hulajnoga, rolki i cztery minifigurki Rozbuduj swoje miasto — zestaw zawiera płytę drogową LEGO®, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City Prezent z dowolnej okazji — LEGO® City Uliczny skatepark będzie doskonałym prezentem na urodziny, na święta i z każdej innej okazji dla sześciolatków i starszych dzieci Wymiary — w standardowej konfiguracji zabawkowy skatepark ma 19 cm wysokości, 44 cm szerokości Maxelektro.plZłóż skargę | 269 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 614 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
NAJLEPSZY ULICZNY SKATEPARK (60364)? ♀️ / RECENZJA
4 sierpnia 20239 034 przegląd
ULICZNY SKATEPARK LEGO CITY 60364 RECENZJA
16 czerwca 20237 060 przegląd
LEGO Street Skate Park #60364 | Build & Review
26 maja 20238 701 przegląd
LEGO City 2023 Street Skate Park 60364 Tour & Review
7 czerwca 20231 740 przegląd
Lego City Skatepark 60364 | 【Handcam】
2 czerwca 2023321 przegląd
LEGO City 2023 Street Skate Park 60364 Complete Build & Review
7 czerwca 2023456 przegląd
LEGO City 60364 Skaterpark - LEGO Speed Build Review
1 czerwca 2023510 przegląd
LEGO City 2023 Street Skate Park 60364 Unboxing & Brick Exploration
7 czerwca 2023922 przegląd
Unboxing Lego City Street Skate Park SET 60364
6 czerwca 2023356 przegląd
Sneak Peek the not yet released, Lego City Street Skatepark #lego #legocity #afol #afolcommunity
30 lipca 2023450 przegląd
LEGO City 60364 Street Skate Park - LEGO Speed Build Review
1 czerwca 202366 971 przegląd
Speedbuild Lego City Street Skate Park SET 60364
14 czerwca 2023476 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 173 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 489 szt., bohaterów 3 szt.
od 232 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 366 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 197 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 462 szt., bohaterów 3 szt.
od 179 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 370 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 193 zł
od 135 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części, inercyjne
od 216 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 500 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 507 szt., bohaterów 4 szt.
od 196 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 462 szt., silnik, efekty świetlne