Конструктор Lego Apartment Building 60365
Відео 11Фото 11 |
Lego Apartment Building 60365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Apartment Building 60365
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO City Apartamentowiec 688 elementów (60365)Ten wysokiej jakości zestaw LEGO City Apartamentowiec (60365) dla dzieci w wieku od 6 lat obejmuje modułowe pomieszczenia, kt... щеóre można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.Drukowane i cyfrowe instrukcje budowaniaAplika Rozetka.plПоскаржитись | 279 zł |
LEGO City 60365 ApartamentowiecTen wysokiej jako?ci zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sze?ciolatków i starszych dzieci obejmuje modu?owe pomiesz... щеczenia, które mo?na ??czy?. W ?rodku znajduje si? mnóstwo elementów, które zach?caj? do pomys?owej zabawy, w tym sklep spo?ywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz ?azienka z toalet? i wann?. Zestaw zawiera równie? zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sze?? minifigurek i p?yt? drogow? LEGO, któr? mo?na po??czy? z innymi zestawami z serii LEGO City. Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania Aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Twoje dziecko przez budowanie dzi?ki narz?dziom, które pozwalaj? przybli?a? i obraca? model w 3D, ?ledzi? post?py oraz przegl?da? i zapisywa? wirtualne zestawy. Zabawa bez ogranicze? Zestawy LEGO City zawieraj? realistyczne modele, fajne pojazdy i inspiruj?ce postacie do zabawy. Dzieci mog? swobodnie wyra?a? swoj? kreatywno?? poprzez pomys?owe historie, które przedstawiaj? prawdziwe ?ycie w zabawny i ekscytuj?cy sposób. Proshop.plПоскаржитись | 315 zł |
LEGO City 60365 ApartamentowiecKlocki City 60365 Apartamentowiec Klocki City 60365 Apartamentowiec Zabawka konstrukcyjna LEGO... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 279 zł |
Klocki LEGO City Apartamentowiec 60365LEGO® City Apartamentowiec 60365 688 elementów 6+Ten wysokiej jakości zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sześciola... щеtków i starszych dzieci obejmuje modułowe pomieszczenia, które można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.NAJWAŻNIEJ Maxelektro.plПоскаржитись | 415 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60365 Apartamentowiec DZI-ZKLO-LGO-1226LEGO 60365 Apartamentowiec Zamieszkaj w apartamentowcu LEGO® City. To miejsce jest niesamowite! Jest tu sklep spożywczy, w kt... щеórym można kupić niezbędne produkty i smaczne soki, nowoczesny salon z sofą i telewizorem, dobrze wyposażona kuchnia, przytulna sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. W budynku znajdziesz też odkryty basen i taras na dachu z grillem i palmą. Chodźmy go obejrzeć! Ten wysokiej jakości zestaw LEGO® City Apartamentowiec (60365) dla sześciolatków i starszych dzieci obejmuje modułowe pomieszczenia, które można łączyć. W środku znajduje się mnóstwo elementów, które zachęcają do pomysłowej zabawy, w tym sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową LEGO, którą można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City. Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania Aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, śledzić postępy oraz przeglądać i zapisywać wirtualne zestawy. Zabawa bez ograniczeń Zestawy LEGO City zawierają realistyczne modele, fajne pojazdy i inspirujące postacie do zabawy. Dzieci mogą swobodnie wyrażać swoją kreatywność poprzez pomysłowe historie, które przedstawiają prawdziwe życie w zabawny i ekscytujący sposób. Apartamentowiec Komputronik.plПоскаржитись | 279 zł |
ще 17 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 45 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 304 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 318 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 193 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 177 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC (60365) / RECENZJA
7 серпня 202311 154 перегляда
APARTAMENTOWIEC ️ LEGO CITY 60365 RECENZJA
29 травня 202314 556 переглядів
APARTMENT BUILDING #60365 | Review & Placement
2 липня 20237 906 переглядів
LEGO MOC - Beachfront Apartment - Modification of Set 60365
14 липня 20231 204 перегляда
LEGO MOC - Corner Beach Apartment - Modification of Set 60365
4 серпня 2023944 перегляда
LEGO City 2023 Apartment Building 60365 Complete Build
12 червня 2023570 переглядів
LEGO City Apartment Building 60365 independent review! Modular system is an ongoing win
16 серпня 202337 760 переглядів
LEGO City 2023 Apartment Building 60365 Exploration & Review
12 червня 20232 811 переглядів
First Look At Lego City Set - 60365: Apartment Building #shorts
8 травня 2023920 переглядів
Unboxing Lego City Apartment Building SET 60365
5 червня 2023573 перегляда
LEGO City 60365 Apartment Building - LEGO Speed Build Review
3 червня 202398 569 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 269 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 823 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 292 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 668 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, інерційний
від 227 zł
вік 7+, унісекс, будівлі, деталей 785 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 175 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 605 шт, моделей 2, персонажів 4 шт
від 288 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 667 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 160 zł
вік 14+, унісекс, фентезі, деталей 754 шт, моделей 2, персонажів 2 шт