Конструктор Lego Emergency Vehicles HQ 60371
Відео 11Фото 12 |
Lego Emergency Vehicles HQ 60371 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Emergency Vehicles HQ 60371
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 706 elemenDołącz do straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego w centrum kontroli transportu ratunkowego LEGO City. Uruchom helik... щеopter strażacki z lądowiska na dachu. Ruszaj na ratunek w karetce pogotowia. Ścigaj motocykl w policyjnym SUV-ie i wsadź oszustów do więzienia. A pomiędzy nagłymi wypadkami ćwicz na bieżni, oglądaj telewizję lub planuj kolejną misję w centrum kontroli. Ta siedziba jest niesamowita! Rozetka.plПоскаржитись | 219 zł |
LEGO City 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanychDzięki temu zestawowi LEGO City Parking Kwatera główna pojazdów ratowniczych (60371) dzieci mogą... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 219 zł |
Klocki LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowany Maxelektro.plПоскаржитись | 239 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanycKlocki LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowany Komputronik.plПоскаржитись | 289 zł |
Lego LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371Zestaw z policją, strażą i karetką Dzięki temu zestawowi LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowany Bee.plПоскаржитись | 264 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO® CITY Parking 60371 + KONKURS na Dzień LEGO! gościnnie @MaciekiKlocki
28 січня 20233 884 перегляда
PARKING DLA POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH LEGO CITY 60371 RECENZJA
14 січня 202318 186 переглядів
2023 LEGO City Emergency Vehicles HQ EARLY Review! LEGO Set 60371
27 грудня 20228 736 переглядів
LEGO CITY 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed Build
1 квітня 2023791 перегляд
LEGO City Emergency Vehicles Headquarters 60371 review! Good value & builds, even with road plates
11 січня 202353 896 переглядів
LEGO Realtime Build LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ
20 грудня 20221 802 перегляда
Lego City #60371 Emergency Vehicles HQ set(Speedbuild)#2023 #car #legocity
1 вересня 20231 204 перегляда
LEGO City 2023 Emergency Vehicles HQ 60371 Complete Build
23 грудня 2022452 перегляда
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - LEGO Speed Build Review
19 грудня 2022273 020 переглядів
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed Build Review
25 січня 202349 752 перегляда
LEGO City 60371 Emergency Vehicles HQ - Speed build and Test
28 січня 202311 546 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 592 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 587 шт, персонажів 3 шт
від 260 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 843 шт, персонажів 5 шт
від 217 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 615 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 215 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 603 шт, персонажів 5 шт
від 120 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 671 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 228 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 627 шт, персонажів 2 шт