Конструктор Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418
Відео 5Фото 8 |
Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnym Kreatywna ZabawkCiężarówka policyjna dla dziecka — załoga z ciężarówki z laboratorium kryminalnym LEGO City ma za zadanie namierzyć złodzieja... щеszków. zabawka do budowania dla młodych detektywów od 7 lat
Zabawki policyjne dla fanów pojazdów ratunkowych — ten zestaw LEGO dla dzieci zawiera klocki do zbudowania mobilnego laboratorium, quada-zabawkę, miejsca przestępstwa i 5 minifigurek
Kreatywne zabawki dla 7-latka – w ciężarówce-zaba Amazon.plПоскаржитись | 178 zł |
LEGO City 60418 Policyjna ci??arówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekaj?cych z?oczy?ców to zadanie dla policjantów z ci??arówki z laboratorium krymina... щеlnym LEGO® City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkow? ci??arówk?, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Proshop.plПоскаржитись | 210 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60418 Policyjna Ciężarówka Z Laboratorium DKlocki LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnym Badanie wskazówek pozostawionych przez uciekających zł... щеoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium kryminalnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Komputronik.plПоскаржитись | 219 zł |
LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekających złoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium krymina... щеlnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Electro.plПоскаржитись | 250 zł |
LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekających złoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium krymina... щеlnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Avans.plПоскаржитись | 250 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 5+, унісекс, водний транспорт, деталей 182 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO City Police Mobile Crime Lab Truck 60418 review! They got the formula right again
21 січня75 744 перегляда
LEGO City 60418 Police Mobile Crime Lab Truck – LEGO Speed Build Review
3 січня145 290 переглядів
LEGO CITY POLICE MOBILE CRIME LAB TRUCK 60418
31 грудня 20232 815 переглядів
Lego 60418 Police Mobile Crime Lab Truck Set Review
31 січня 2024374 перегляда
PREVIEW: 60418, LEGO City, Police Mobile Crime Lab Truck & Building Instructions! LEGO 2024
4 січня353 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 185 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 590 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 208 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 590 шт, рухомі деталі
від 190 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 737 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 182 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 625 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 176 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 643 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 230 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 598 шт, моделей 2, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 174 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 580 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 148 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 540 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 180 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 559 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 615 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 157 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 540 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 7+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 615 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі