Klocki Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego City Police Mobile Crime Lab Truck 60418
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnym Kreatywna ZabawkCiężarówka policyjna dla dziecka — załoga z ciężarówki z laboratorium kryminalnym LEGO City ma za zadanie namierzyć złodzieja... więcejszków. zabawka do budowania dla młodych detektywów od 7 lat
Zabawki policyjne dla fanów pojazdów ratunkowych — ten zestaw LEGO dla dzieci zawiera klocki do zbudowania mobilnego laboratorium, quada-zabawkę, miejsca przestępstwa i 5 minifigurek
Kreatywne zabawki dla 7-latka – w ciężarówce-zaba Amazon.plZłóż skargę | 178 zł |
LEGO City 60418 Policyjna ci??arówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekaj?cych z?oczy?ców to zadanie dla policjantów z ci??arówki z laboratorium krymina... więcejlnym LEGO® City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkow? ci??arówk?, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Proshop.plZłóż skargę | 210 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60418 Policyjna Ciężarówka Z Laboratorium DKlocki LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnym Badanie wskazówek pozostawionych przez uciekających zł... więcejoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium kryminalnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Komputronik.plZłóż skargę | 219 zł |
LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekających złoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium krymina... więcejlnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Electro.plZłóż skargę | 250 zł |
LEGO 60418 City Policyjna ciężarówka z laboratorium kryminalnymBadanie wskazówek pozostawionych przez uciekających złoczyńców to zadanie dla policjantów z ciężarówki z laboratorium krymina... więcejlnym LEGO City (60418). Ten fajny zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat zawiera zabawkową ciężarówkę, która po otwarciu ukazuje dwupoziomowe laboratorium kryminalistyczn Avans.plZłóż skargę | 250 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 320 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 178 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
Wideo recenzje
LEGO City Police Mobile Crime Lab Truck 60418 review! They got the formula right again
21 stycznia75 744 przegląd
LEGO City 60418 Police Mobile Crime Lab Truck – LEGO Speed Build Review
3 stycznia145 290 przegląd
LEGO CITY POLICE MOBILE CRIME LAB TRUCK 60418
31 grudnia 20232 815 przegląd
Lego 60418 Police Mobile Crime Lab Truck Set Review
31 stycznia 2024374 przegląd
PREVIEW: 60418, LEGO City, Police Mobile Crime Lab Truck & Building Instructions! LEGO 2024
4 stycznia353 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 185 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 590 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 208 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 590 szt., ruchome części
od 190 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 737 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 182 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 625 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 176 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 643 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 598 szt., modeli 2, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 174 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 580 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 148 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 540 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 180 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 559 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 615 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 157 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 540 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 7+, dla chłopców, sprzęt wojskowy, elementów 615 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części