Klocki Lego Darkseid Invasion 76028
Wideo 10Zdjęcia 12 | od 790 do 800 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Darkseid Invasion 76028 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego DC Comics Super HeroesPorównaj w tabeli →
od 799 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2049 szt., bohaterów 2 szt.
od 280 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 372 szt.
od 130 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 641 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 224 szt., bohaterów 3 szt.
od 599 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 235 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 122 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 357 szt., bohaterów 2 szt.
od 200 zł
wiek 5+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 78 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 174 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 11 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 40 szt., bohaterów 1 szt.
od 271 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 563 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 1037 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 155 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 345 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 418 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 786 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 759 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 533 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 489 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 258 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 422 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 469 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 387 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 499 zł
wiek 14+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 2526 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Darkseid Invasion DC Comics Set 76028 | Unboxing Building Review
4 września 201534 327 przegląd
LEGO Darkseid Invasion review! 76028
12 stycznia 201538 287 przegląd
LEGO Darkseid Invasion Review 76028
24 stycznia 20152 937 przegląd
LEGO Darkseid Invasion 76028 DC Super Heroes Review
18 stycznia 20154 610 przegląd
LEGO Darkseid Invasion 76028 DC Super Heroes Review - BrickQueen
25 stycznia 201518 821 przegląd
LEGO Darkseid Invasion 76028 DC Super Heroes Flash Speed Build - BrickQueen
24 stycznia 20158 524 przegląd
Let's Build - LEGO Super Heroes Darkseid Invasion Set #76028 - Part 2
6 czerwca 20173 011 przegląd
LEGO DC SUPER HEROES - DARKSEID INVASION - 76028 - JUSTICE LEAGUE - REVIEW
26 grudnia 201441 638 przegląd
Let's Build - LEGO Super Heroes Darkseid Invasion Set #76028 - Part 1
5 czerwca 20177 057 przegląd
Lego Super Heroes 76028 Darkseid Invasion - Lego Speed Build
10 października 2015201 536 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 690 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 521 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 700 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 604 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 581 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 674 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 544 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 799 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 587 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 646 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 789 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 496 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 799 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 557 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 622 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 492 szt., bohaterów 530 szt., ruchome części
od 700 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 575 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 700 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 516 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 622 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części