Pendrive Kingston DataTraveler Micro 64 GB
Wideo 6 |
Kingston DataTraveler Micro 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Micro 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston USB 3.2 Flash Drive DataTraveler micro 64 GB, USB 3.2, Silver ... | 43 zł |
Kingston USB 3.2 Flash Drive DataTraveler micro 64 GB, USB 3.2, srebrny | 44 zł |
Kingston 64GB DataTraveler Micro 200MB/s USB 3.2 Gen 1 - darmowy odbiór w | 69 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →