Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE (C406T3-08D6X-17113280)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inno3D C406T3-08D6X-17113280 karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti 8 | 2 694 zł |
Inno3D GeForce RTX 4060 Ti iChill X3 White - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficz | 2 251 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4060 Ti iCHILL X3 White 8GB GDDR6 (C406 | 2 236 zł |
Inno3D GEFORCE RTX 4060 Ti 8GB ICHILL | 2 330 zł |
Inno3d Rtx 4060ti Ichill 3x White 8gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany C406T | 2 335 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! no name Inno3D GEFORCE RTX 4060 Ti 8GB ICHILL - PACZ | 2 241 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →