Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC (N407TS2-166XX-186158N)
Zdjęcia 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 4070 Ti Super 16GB Inno3D X3 OC GDDR6X N407TS3-166XX-186158N | 4 960 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 3 999 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super X3 OC 16GB DLSS 3 | 4 299 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super X3 OC 16GB DLSS 3 N407TS3 | 4 299 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →