Karta graficzna PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC LED TF VERTO (VCG4070TS16TFXPB1-O)
Zdjęcia 12 |
PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC LED TF VERTO |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC LED TF VERTO
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB VERTO Overclocked Triple Fan DLSS 3 VCG | 3 899 zł |
PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER Verto Triple Fan - 16GB GDDR6X RAM - Karta g | 4 577 zł |
Karta graficzna PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER Verto OC 16GB GDDR6X (VCG407 | 3 899 zł |
Pny Rtx 4070 Ti Super Verto 16gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany VCG4070TS | 4 358 zł |
PNY Karta graficzna VCG4070TS16TFXPB1-O 16 GB GDDR6X S9910405 | 5 019 zł |
Pny Rtx 4070 Ti Super Verto 16gb Gddr6x Graphic Card Czarny VCG4070TS16TFX | 4 452 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →