Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE (N40702-126XX-185252W)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D RTX 4070 12 GB Twin X2 OC biały GDDR6X N40702-126XX-185252W | 3 180 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 OC White 12GB GDDR6X (N407 | 2 830 zł |
INNO3D N40702-126XX-185252W karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4070 12 Go | 3 438 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →