Okap Elica Lullaby Wood/F/120 brązowy
Zdjęcia 5 |
Elica Lullaby Wood/F/120 brązowy |
|
W zestawie filtr węglowy
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lullaby Wood/F/120 brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA LULLABY @ WOOD/F/120 | 12 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA LULLABY @ WOOD/F/120 dąb naturalny | 12 999 zł |
Okap podsufitowy ELICA Lullaby @ WOOD/F/120 PRF0167047 - Użyj kodu EL10 - | 12 999 zł |
Okap Elica LULLABY @ WOOD/F/120 PRF0167047 pochłaniacz | 12 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →