Okap Elica Ikona Light BL MAT/A/60 czarny
Zdjęcia 9 |
Elica Ikona Light BL MAT/A/60 czarny 2021 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Ikona Light BL MAT/A/60 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Nad wyspę Elica IKONA BL MAT/A/60 Czarny mat | 3 999 zł |
Okap ELICA IKONA LIGHT BL MAT/F/60 | 2 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA IKONA BL MAT/A/60 czarny matowy (PRF | 3 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA IKONA BL MAT/A/60 c | 3 999 zł |
Okap wyspowy ELICA Ikona BL MAT/A/60 PRF0164784 - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 3 999 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Elica Ikona Light BL MAT/A/60
Ceny na Elica Ikona Light BL MAT/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Ikona Light WH/F/60 biały | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
Elica Ikona Light BL MAT/A/60 czarny | od 2 999 zł | 8 oferty | ||
Elica Ikona Light IX/F/60 stal nierdzewna | od 2 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →