Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000
Zdjęcia 14 |
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000 |
|
Model 06019K6000 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 18V-90 | 738 zł |
Bosch Professional GSR 18 V-90 C - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 840 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-90 C 06019K6000 | 970 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-90 C 06019K6000 | 970 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000
Ceny na Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6004 | od 1 573 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6006 | od 1 619 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6000 | od 738 zł | 9 oferty | ||
Bosch GSR 18V-90 C Professional 06019K6002 | od 953 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →