Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x5001000x500 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500
Усі ціни 37 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 Tectonite Onyx | 627 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 zlewozmywak 78x50 cm z Tectonite biały polarn | 741 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 Tectonite Biały polarny | 729 zł |
Zlewozmywak granitowy S2D 65-78 Franke | 699 zł |
Zlew FRANKE Sirius 2.0 S2D 651-78 biały polarny | Tectonite (143.0618.686) | 687 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500 | від 627 zł | 42 пропозиції | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 1000x500 | від 619 zł | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →