Pendrive Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 GB (98666)
Zdjęcia 3 |
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VER98666 Pamiec flash Store n Go Secure Pro USB 30 z szyfrowaniem AES 256 | 482 zł |
Pendrive Verbatim Secure Pro, 64 GB (98666) | 224 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Verbatim USB 64GB Secure Pro - Pendrive USB 3.0 - PA | 214 zł |
Verbatim Store N Go Secure Pro Usb 3.0 64gb Pendrive Posrebrzany 98666 | 246 zł |
Verbatim 64GB Store 'n' Go Secure Pro USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 269 zł |
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go Secure Pro
Ceny na Verbatim Store 'n' Go Secure Pro |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 16 GB | od 121 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 GB | od 158 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 GB | od 214 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →