USB-флешка Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 ГБ (98666)
Фото 3 |
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VER98666 Pamiec flash Store n Go Secure Pro USB 30 z szyfrowaniem AES 256 | 592 zł |
Pendrive Verbatim Secure Pro, 64 GB (98666) | 224 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Verbatim USB 64GB Secure Pro - Pendrive USB 3.0 - PA | 212 zł |
Verbatim Store N Go Secure Pro Usb 3.0 64gb Pendrive Posrebrzany 98666 | 246 zł |
Verbatim 64GB Store 'n' Go Secure Pro USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 269 zł |
Модификації Verbatim Store 'n' Go Secure Pro
Ціни на Verbatim Store 'n' Go Secure Pro |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 ГБ | від 169 zł | 2 пропозиції | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 ГБ | від 212 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →