Klocki Lego Blue Express 31054
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Lego Blue Express 31054 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 96 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 393 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 299 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 826 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części, silnik
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 2 229 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 630 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1023 szt.
od 353 zł
wiek 9+, unisex, rozrywka, elementów 874 szt., modeli 3, bohaterów 5 szt.
od 754 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2352 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO CREATOR 31054 NIEBIESKI EKSPRES | RECKA
2 lutego 2018316 przegląd
Lego 31054 Creator Niebieski Ekspres/Lego set Blue Express #Majster Klockuje odc.1
3 września 2017328 przegląd
Lego Creator 31054 Thomas Train
15 stycznia 20224 650 przegląd
Lego 31054 Creator 3 in 1 Blue Express Train build built Unboxalot425
8 grudnia 2017159 przegląd
Lego Creator 31054 Blue Express 1of3 - Lego Speed Build Review
13 sierpnia 2017223 przegląd
Lego Creator 31054 Blue Express | Trains for Children | Kids Toys
14 kwietnia 2017464 przegląd
14 alternative Builds for 31054 (Blue Express)
11 listopada 20191 043 przegląd
LEGO Creator Blue Express 31054 Building Kit
18 listopada 2018142 przegląd
Lego Creator 31054 Carriage - Lego Speed Build
24 marca 2017326 przegląd
LEGO CREATOR 31054 2017 BLUE EXPRESS B MODEL - LEGO Unboxing & Speed Build [4K]
5 stycznia 2017618 przegląd
Lego Creator 31054 - Blue Express - Stop Motion Build
7 stycznia 20172 190 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 115 zł
wiek 2+, unisex, tory kolejowe, elementów 59 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części, silnik, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 215 zł
wiek 3+, unisex, science fiction, elementów 58 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt.
od 271 zł
wiek 6+, unisex, przegubowy, zwierzęta, elementów 60 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 225 zł
wiek 2+, unisex, budownictwo, elementów 61 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 104 zł
wiek 2+, unisex, budynki, elementów 65 szt., bohaterów 2 szt.
od 230 zł
wiek 2+, unisex, zwierzęta, elementów 85 szt., bohaterów 11 szt.
od 125 zł
wiek 2+, unisex, zwierzęta, elementów 74 szt., bohaterów 2 szt.
od 180 zł
wiek 3+, unisex, zestawy fabularne, elementów 71 szt.
od 301 zł
wiek 2+, unisex, zwierzęta, elementów 61 szt., modeli 8, ruchome części
od 172 zł
wiek 2+, unisex, zestawy fabularne, elementów 85 szt., bohaterów 2 szt., pudełko do przechowywania