Конструктор Lego Blue Express 31054
Відео 11Фото 9 |
Lego Blue Express 31054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 165 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 299 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 393 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 600 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 466 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 221 шт, моделей 3
від 598 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO CREATOR 31054 NIEBIESKI EKSPRES | RECKA
2 лютого 2018316 переглядів
Lego 31054 Creator Niebieski Ekspres/Lego set Blue Express #Majster Klockuje odc.1
3 вересня 2017328 переглядів
Lego Creator 31054 Thomas Train
15 січня 20224 650 переглядів
Lego 31054 Creator 3 in 1 Blue Express Train build built Unboxalot425
8 грудня 2017159 переглядів
Lego Creator 31054 Blue Express 1of3 - Lego Speed Build Review
13 серпня 2017223 перегляда
Lego Creator 31054 Blue Express | Trains for Children | Kids Toys
14 квітня 2017464 перегляда
14 alternative Builds for 31054 (Blue Express)
11 листопада 20191 043 перегляда
LEGO Creator Blue Express 31054 Building Kit
18 листопада 2018142 перегляда
Lego Creator 31054 Carriage - Lego Speed Build
24 березня 2017326 переглядів
LEGO CREATOR 31054 2017 BLUE EXPRESS B MODEL - LEGO Unboxing & Speed Build [4K]
5 січня 2017618 переглядів
Lego Creator 31054 - Blue Express - Stop Motion Build
7 січня 20172 190 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 115 zł
вік 2+, унісекс, залізниця, деталей 59 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі, мотор, світлові ефекти, звукові ефекти
від 215 zł
вік 3+, унісекс, фантастика, деталей 58 шт, моделей 3, персонажів 2 шт
від 271 zł
вік 6+, унісекс, шарнірний, тварини, деталей 60 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 225 zł
вік 2+, унісекс, будівництво, деталей 61 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 104 zł
вік 2+, унісекс, будівлі, деталей 65 шт, персонажів 2 шт
від 230 zł
вік 2+, унісекс, тварини, деталей 85 шт, персонажів 11 шт
від 193 zł
вік 2+, унісекс, тварини, деталей 74 шт, персонажів 2 шт
від 180 zł
вік 3+, унісекс, сюжетні набори, деталей 71 шт
від 172 zł
вік 2+, унісекс, сюжетні набори, деталей 85 шт, персонажів 2 шт, бокс для зберігання