Klocki Lego Adventures with Peach Starter Course 71403
Wideo 16Zdjęcia 10 |
Lego Adventures with Peach Starter Course 71403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Adventures with Peach Starter Course 71403
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Super Mario 71403 Przygody z Peach — zestaw startowy | 195 zł |
LEGO Super Mario, klocki, Przygody z Peach — zestaw startowy, 71403Zestaw do odgrywania przygód z LEGO® Peach™ Wprowadź dzieci do świata LEGO® Super Mario™ i podaruj im ten zestaw, który zawie... więcejra interaktywną figurkę LEGO® Pe... EmpikZłóż skargę | 185 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Super Mario Przygody Z Peach — zestaw startowy 7Klocki LEGO 71403 Przygody z Peach — zestaw startowy Zapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO Super Mario dzięki zestawow... więceji startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawiera figurkę LEGO Peach, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO Mario lub LEGO Luigi (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. Owocowa zabawa Baw się dobrze podczas wykonywania zadań z prezentami i wystrzel figurkę Lava Bubble, aby strącić Lemmy’ego z wieży. Pomóż LEGO Peach wejść na huśtawkę i porozmawiaj z Yellow Toadem, aby zdobyć cyfrowe monety. Latający pytajnikowy blok również oferuje nagrody. Gdy LEGO Peach „zje” dołączony do tego zestawu czerwony owoc, zareaguje na niego w radosny sposób, a Ty otrzymasz dodatkowe monety. Owoc można również podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania. Nieograniczona kreatywność Kolekcjonerskie zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy. Czas na przygody z Peach — daj fanom gry Super Mario nową okazję na przeniesienie się do świata LEGO Super Mario za sprawą tego zestawu startowego (71403) z figurką LEGO Peach Interaktywna figurka LEGO Peach — ma czujnik kolorów, ekran LCD, na którym natychmiast pokazuje różne reakcje na ruch, oraz głośnik, który odtwarza kultowe odgłosy i muzykę z gier wideo Zabawa w zbieranie cyfrowych monet — zestaw zawiera rurę startową, słupek końcowy, huśtawkę, figurkę Lava Bubble do wystrzelenia, latający pytajnikowy blok oraz figurki Lemmy’ego i Yellow Toada Owocowa zabawa — LEGO Peach reaguje w radosny sposób na czerwony owoc, który można też podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). „Zjedz” owoc, aby zdobyć cyfrowe monety Przebudowuj i łącz — tę modułową, liczącą 354 elementy zabawkę konstrukcyjną LEGO można przebudowywać i łączyć z innymi zestawami LEGO Super Mario. Zestaw będzie ciekawym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci w wieku od sześciu lat Wspólna zabawa — figurka LEGO Peach wymaga dwóch baterii AAA (brak w zestawie). Za pomocą technologii Bluetooth można ją połączyć z figurkami LEGO Luigi lub LEGO Mario (brak w zestawie), aby umożliwić zabawę dwóm graczom Cyfrowe instrukcje — w aplikacji towarzyszącej LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicec Komputronik.plZłóż skargę | 229 zł |
LEGO 71403 Super Mario Przygody z Peach — zestaw startowyZapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO® Super Mario™ dzięki zestawowi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawie... więcejra figurkę LEGO Peach™, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. Electro.plZłóż skargę | 210 zł |
Klocki LEGO Super Mario Przygody z Peach - zestaw startowy 71403LEGO® Super Mario™ Przygody z Peach 71403 6+ 354 elementy Zapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO® Super Mario™ dzięki z... więcejestawowi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawiera figurkę LEGO Peach™, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Zalecany wiek: 6+ Liczba sztuk: 354 Długość pudełka (mm): 317 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 90 Waga opakowania (kg): 0,49 Wymagana bateria: tak Bateria w zestawie: nie Typ baterii 1: LR03/AAA Zestaw do odgrywania przygód z LEGO® Peach™ Wprowadź dzieci do świata LEGO® Super Mario™ i podaruj im ten zestaw, który zawiera interaktywną figurkę LEGO® Peach™. Połącz siły i baw się jeszcze lepiej Połącz LEGO® Peach™ z LEGO® Luigim™ lub LEGO® Mario™ (brak dodatkowych figurek w zestawie) za pomocą Bluetooth i baw się w grupie. Interaktywna figurka Figurka LEGO® Peach™ reaguje na ekranach LCD i przez głośnik. Podaruj owoc LEGO® Peach™ może „zjeść” czerwony owoc lub podarować go komuś. Huśtawka Pobaw się na huśtawce, by zdobyć dodatkowe wirtualne monety. Kolejne trzy kultowe postacie W zestawie znajdują się Lemmy, Yellow Toad i Lava Bubble. Słupek końcowy Sprawdź łączną liczbę wirtualnych monet przy słupku końcowym. Aplikacja LEGO® Super Mario™ Instrukcje budowania w aplikacji. Łącz z innymi zestawami z serii LEGO® Super Mario™ Rozszerzaj, przebudowuj i twórz nieograniczoną liczbę poziomów z zestawem rozszerzającym LEGO® Super Mario™ (sprzedawany osobno). Owocowa zabawa Baw się dobrze podczas wykonywania zadań z prezentami i wystrzel figurkę Lava Bubble, aby strącić Lemmy’ego z wieży. Pomóż LEGO Peach wejść na huśtawkę i porozmawiaj z Yellow Toadem, aby zdobyć cyfrowe monety. Latający pytajnikowy blok również oferuje nagrody. Gdy LEGO Peach „zje” dołączony do tego zestawu czerwony owoc, zareaguje na niego w radosny sposób, a Ty otrzymasz dodatkowe monety. Owoc można również podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania. Nieograniczona kreatywność Kolekcjonerskie zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy. Wspólna zabawa — figurka LEGO® Peach™ wymaga dwóch baterii AAA (brak w zestawie). Za pomocą technologii Bluetooth można ją połączyć z figurkami LEGO® Luigi™ lub LEGO® Mario™ (brak w zestawie), aby umożliwić zabawę dwóm graczom Czas na przygody z Peach — daj fanom gry Super Mario™ nową okazję na przeniesienie się do świata LEGO® Super Mario™ za sprawą tego zestawu startowego (71403) Maxelektro.plZłóż skargę | 235 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Super MarioPorównaj w tabeli →
od 194 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 231 szt., bohaterów 1 szt., efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 322 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1157 szt.
od 15 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 23 szt., bohaterów 1 szt.
od 240 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1152 szt.
od 160 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 354 szt.
od 699 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2064 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 246 szt., ruchome części
od 360 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1321 szt.
od 233 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 366 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 37 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 84 szt.
od 111 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 259 szt.
od 14 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 24 szt.
od 140 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 536 szt., ruchome części
od 818 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2807 szt., ruchome części
od 305 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1062 szt.
od 299 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 464 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO 71403 Super Mario - Przygody z Peach - zestaw startowy
5 sierpnia 20221 871 przegląd
LEGO Super Mario Peach Starter Course (71403) - 2022 Set Review
20 lipca 202238 399 przegląd
Peach Starter Set EARLY Review! LEGO Super Mario Set 71403
20 lipca 202222 865 przegląd
Lego Super Mario 71403 Adventures w/ Peach Starter Course unboxing & assembly #toys #shorts #viral
14 września 2023346 przegląd
Lego Peach STARTER COURSE! #71403 #lego #mario
3 sierpnia 2022405 przegląd
LEGO 71403 Adventures with Peach - SUPER MARIO 2022 Set Review
4 września 2022307 przegląd
How to build Yellow Toad From 71403 Peach Adventures Starter Course | Lego Super Mario
20 sierpnia 2022648 przegląd
LEGO SUPER MARIO 71403 ADVENTURES WITH PEACH STARTER COURSE
10 grudnia 2022827 przegląd
LEGO Super Mario Adventures with Peach Starter Course Review! (71403)
5 sierpnia 2022168 przegląd
LEGO Super Mario Adventures with Peach Starter Course Unboxing! (71403)
2 sierpnia 2022330 przegląd
ピーチとぼうけんのはじまり スターターセット 71403 / LEGO SuperMario Adventures with Peach Starter Course
5 sierpnia 20223 792 przegląd
LEGO Instructions | How to Build | Super Mario | 71403 | Adventures with Peach Starter Course
1 sierpnia 20227 586 przegląd
LEGO Instructions | Super Mario | 71403 | Adventures with Peach Starter Course
24 lipca 202223 889 przegląd
LEGO instructions - Super Mario - 71403 - Adventures with Peach
1 sierpnia 20224 255 przegląd
LEGO Peach Starter Course set Instructions! 71403
22 lipca 202269 077 przegląd
LEGO Super Mario: Adventures With Peach (71403) - Speed Build
9 sierpnia 20228 458 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 135 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części, inercyjne
od 179 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 370 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 310 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 171 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 374 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 10+, unisex, zestawy fabularne, elementów 345 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 408 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 180 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 335 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 348 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 169 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 385 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 155 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 345 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części