Конструктор Lego Adventures with Peach Starter Course 71403
Відео 16Фото 10 |
Lego Adventures with Peach Starter Course 71403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Adventures with Peach Starter Course 71403
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Super Mario 71403 Przygody z Peach — zestaw startowy | 198 zł |
Klocki LEGO Super Mario Przygody z Peach - zestaw startowy 71403LEGO® Super Mario™ Przygody z Peach 71403 6+ 354 elementy Zapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO® Super Mario™ dzięki z... щеestawowi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawiera figurkę LEGO Peach™, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Zalecany wiek: 6+ Liczba sztuk: 354 Długość pudełka (mm): 317 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 90 Waga opakowania (kg): 0,49 Wymagana bateria: tak Bateria w zestawie: nie Typ baterii 1: LR03/AAA Zestaw do odgrywania przygód z LEGO® Peach™ Wprowadź dzieci do świata LEGO® Super Mario™ i podaruj im ten zestaw, który zawiera interaktywną figurkę LEGO® Peach™. Połącz siły i baw się jeszcze lepiej Połącz LEGO® Peach™ z LEGO® Luigim™ lub LEGO® Mario™ (brak dodatkowych figurek w zestawie) za pomocą Bluetooth i baw się w grupie. Interaktywna figurka Figurka LEGO® Peach™ reaguje na ekranach LCD i przez głośnik. Podaruj owoc LEGO® Peach™ może „zjeść” czerwony owoc lub podarować go komuś. Huśtawka Pobaw się na huśtawce, by zdobyć dodatkowe wirtualne monety. Kolejne trzy kultowe postacie W zestawie znajdują się Lemmy, Yellow Toad i Lava Bubble. Słupek końcowy Sprawdź łączną liczbę wirtualnych monet przy słupku końcowym. Aplikacja LEGO® Super Mario™ Instrukcje budowania w aplikacji. Łącz z innymi zestawami z serii LEGO® Super Mario™ Rozszerzaj, przebudowuj i twórz nieograniczoną liczbę poziomów z zestawem rozszerzającym LEGO® Super Mario™ (sprzedawany osobno). Owocowa zabawa Baw się dobrze podczas wykonywania zadań z prezentami i wystrzel figurkę Lava Bubble, aby strącić Lemmy’ego z wieży. Pomóż LEGO Peach wejść na huśtawkę i porozmawiaj z Yellow Toadem, aby zdobyć cyfrowe monety. Latający pytajnikowy blok również oferuje nagrody. Gdy LEGO Peach „zje” dołączony do tego zestawu czerwony owoc, zareaguje na niego w radosny sposób, a Ty otrzymasz dodatkowe monety. Owoc można również podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania. Nieograniczona kreatywność Kolekcjonerskie zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy. Wspólna zabawa — figurka LEGO® Peach™ wymaga dwóch baterii AAA (brak w zestawie). Za pomocą technologii Bluetooth można ją połączyć z figurkami LEGO® Luigi™ lub LEGO® Mario™ (brak w zestawie), aby umożliwić zabawę dwóm graczom Czas na przygody z Peach — daj fanom gry Super Mario™ nową okazję na przeniesienie się do świata LEGO® Super Mario™ za sprawą tego zestawu startowego (71403) Maxelektro.plПоскаржитись | 235 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Super Mario Przygody Z Peach — zestaw startowy 7Klocki LEGO 71403 Przygody z Peach — zestaw startowy Zapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO Super Mario dzięki zestawow... щеi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawiera figurkę LEGO Peach, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO Mario lub LEGO Luigi (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. Owocowa zabawa Baw się dobrze podczas wykonywania zadań z prezentami i wystrzel figurkę Lava Bubble, aby strącić Lemmy’ego z wieży. Pomóż LEGO Peach wejść na huśtawkę i porozmawiaj z Yellow Toadem, aby zdobyć cyfrowe monety. Latający pytajnikowy blok również oferuje nagrody. Gdy LEGO Peach „zje” dołączony do tego zestawu czerwony owoc, zareaguje na niego w radosny sposób, a Ty otrzymasz dodatkowe monety. Owoc można również podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania. Nieograniczona kreatywność Kolekcjonerskie zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy. Czas na przygody z Peach — daj fanom gry Super Mario nową okazję na przeniesienie się do świata LEGO Super Mario za sprawą tego zestawu startowego (71403) z figurką LEGO Peach Interaktywna figurka LEGO Peach — ma czujnik kolorów, ekran LCD, na którym natychmiast pokazuje różne reakcje na ruch, oraz głośnik, który odtwarza kultowe odgłosy i muzykę z gier wideo Zabawa w zbieranie cyfrowych monet — zestaw zawiera rurę startową, słupek końcowy, huśtawkę, figurkę Lava Bubble do wystrzelenia, latający pytajnikowy blok oraz figurki Lemmy’ego i Yellow Toada Owocowa zabawa — LEGO Peach reaguje w radosny sposób na czerwony owoc, który można też podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). „Zjedz” owoc, aby zdobyć cyfrowe monety Przebudowuj i łącz — tę modułową, liczącą 354 elementy zabawkę konstrukcyjną LEGO można przebudowywać i łączyć z innymi zestawami LEGO Super Mario. Zestaw będzie ciekawym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci w wieku od sześciu lat Wspólna zabawa — figurka LEGO Peach wymaga dwóch baterii AAA (brak w zestawie). Za pomocą technologii Bluetooth można ją połączyć z figurkami LEGO Luigi lub LEGO Mario (brak w zestawie), aby umożliwić zabawę dwóm graczom Cyfrowe instrukcje — w aplikacji towarzyszącej LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicec Komputronik.plПоскаржитись | 229 zł |
LEGO 71403 Super Mario Przygody z Peach — zestaw startowyZapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO® Super Mario™ dzięki zestawowi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawie... щеra figurkę LEGO Peach™, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
LEGO 71403 Super Mario Przygody z Peach — zestaw startowyZapoznaj dzieci z interaktywnym światem LEGO® Super Mario™ dzięki zestawowi startowemu Przygody z Peach (71403). Zestaw zawie... щеra figurkę LEGO Peach™, która za pomocą ekranu LCD i głośnika natychmiast reaguje na otoczenie. Figurkę LEGO Peach można połączyć z figurkami LEGO® Mario™ lub LEGO® Luigi™ (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby zdobywać dodatkowe monety za współpracę.... Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
ще 18 пропозицій
Серія Lego Super MarioПорівняти в таблиці →
від 194 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти, звукові ефекти
від 322 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1157 шт
від 123 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 267 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 229 шт, рухомі деталі
від 189 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 567 шт
від 157 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 500 шт
від 954 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2646 шт, рухомі деталі
від 95 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 160 шт
від 80 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 179 шт, рухомі деталі
від 118 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 218 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 107 шт
від 70 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 132 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 374 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 130 шт
від 70 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 228 шт
від 80 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 133 шт
від 100 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт
Відеоогляди
LEGO 71403 Super Mario - Przygody z Peach - zestaw startowy
5 серпня 20221 871 перегляд
LEGO Super Mario Peach Starter Course (71403) - 2022 Set Review
20 липня 202238 399 переглядів
Peach Starter Set EARLY Review! LEGO Super Mario Set 71403
20 липня 202222 865 переглядів
Lego Super Mario 71403 Adventures w/ Peach Starter Course unboxing & assembly #toys #shorts #viral
14 вересня 2023347 переглядів
Lego Peach STARTER COURSE! #71403 #lego #mario
3 серпня 2022405 переглядів
LEGO 71403 Adventures with Peach - SUPER MARIO 2022 Set Review
4 вересня 2022307 переглядів
How to build Yellow Toad From 71403 Peach Adventures Starter Course | Lego Super Mario
20 серпня 2022648 переглядів
LEGO SUPER MARIO 71403 ADVENTURES WITH PEACH STARTER COURSE
10 грудня 2022828 переглядів
LEGO Super Mario Adventures with Peach Starter Course Review! (71403)
5 серпня 2022168 переглядів
LEGO Super Mario Adventures with Peach Starter Course Unboxing! (71403)
2 серпня 2022330 переглядів
ピーチとぼうけんのはじまり スターターセット 71403 / LEGO SuperMario Adventures with Peach Starter Course
5 серпня 20223 792 перегляда
LEGO Instructions | How to Build | Super Mario | 71403 | Adventures with Peach Starter Course
1 серпня 20227 586 переглядів
LEGO Instructions | Super Mario | 71403 | Adventures with Peach Starter Course
24 липня 202223 889 переглядів
LEGO instructions - Super Mario - 71403 - Adventures with Peach
1 серпня 20224 255 переглядів
LEGO Peach Starter Course set Instructions! 71403
22 липня 202269 077 переглядів
LEGO Super Mario: Adventures With Peach (71403) - Speed Build
9 серпня 20228 458 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 233 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 366 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 179 zł
вік 6+, унісекс, принцеси, деталей 370 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 135 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 420 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, інерційний
від 152 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 310 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 175 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 359 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 171 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 374 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 160 zł
вік 10+, унісекс, сюжетні набори, деталей 345 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 152 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 123 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 408 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 175 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 345 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 385 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 107 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 348 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі