Klocki Lego Piranha Plant Power Slide 71365
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Lego Piranha Plant Power Slide 71365 2020 rokSuper Mario |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Piranha Plant Power Slide 71365
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO Super Mario Megazjeżdżalnia Piranha Plant - zestaw rozszerzający | 120 zł |
Lego 71365 Mario Megazjeżdżalnia Piranha Plant zestaw dodatkowy | 200 zł |
LEGO Super Mario, klocki, Megazjeżdżalnia Piranha Plant - zestaw rozszerza | 249 zł |
Lego Mario 71365 Megazjeżdżalnia Piranha | 299 zł |
Lego LEGO Super Mario Megazjeżdżalnia Piranha Plant - zestaw rozszerzający | 70 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →