Klocki Lego The Hulkbuster The Battle of Wakanda 76247
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Lego The Hulkbuster The Battle of Wakanda 76247 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Hulkbuster The Battle of Wakanda 76247
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Super Heroes Hulkbuster: bitwa o Wakandę 385 elementówUmieść Bruce'a Bannera w Hulkbusterze, aby przeżyć niesamowicie ekscytującą przygodę w Wakandzie. Podobnie jak w filmie "Aven... więcejgers: Wojna bez granic" wytwórni Marvel, potężny, ruchomy robot skręca się, powraca, tupie i niszczy, walcząc z poganami — z pomocą Eye'a i jego włóczni! Rozetka.plZłóż skargę | 165 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 76247 Hulkbuster: bitwa o Wakand?Usad? Brucea Bannera w Hulkbusterze, aby prze?y? emocjonuj?ce przygody w Wakandzie. Zupe?nie jak w filmie Avengers: Wojna b... więcejez granic ruchomy mech obraca si?, tupie i mia?d?y podczas walki ze z?oczy?cami - z ma?? pomoc? Okoye i jej w?óczni! W zestawie s? cztery minifigurki: Bruce Banner, Okoye i dwóch pomocników Wiele przegubów sprawia, ?e dzieci mog? porusza? figurk? i ustawia? j? w ró?nych pozach podczas zabawy To ?wietny upominek na urodziny, ?wi?ta lub z dowolnej innej okazji dla mi?o?ników Marvela w wieku od 8 lat Mech ma 15 cm wysoko?ci, wi?c dzieci mog? wsz?dzie zabiera? j? ze sob? Aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narz?dzia do powi?kszania i obracania 8+, 385 elements, 282mm x 262mm x 59mm Proshop.plZłóż skargę | 180 zł |
LEGO Marvel 76247 Hulkbuster: bitwa o Wakandę | 165 zł |
Klocki LEGO Marvel Hulkbuster: bitwa o Wakandę 76247LEGO® Marvel Hulkbuster: bitwa o Wakandę Dzieci mogą odgrywać sceny z filmu Marvela „Avengers: Wojna bez granic” dzięki rucho... więcejmej figurce z zestawu LEGO® Marvel Hulkbuster: bitwa o Wakandę (76247). Wielki, ruchomy mech i cztery minifigurki to idealny prezent dla młodych fanów Marvela w wieku od ośmiu lat. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 385 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,435 Wielki, ruchomy Hulkbuster Fani superbohaterów mogą odgrywać sceny z filmu „Avengers: Wojna bez granic” dzięki ruchomemu Hulkbusterowi. Pełna akcji zabawa dla fanów Marvela Duża liczba przegubów sprawia, że dzieci mogą poruszać figurką i ustawiać ją w różnych pozach, walcząc ze złoczyńcami. Ruchoma figurka Ruchome kończyny i palce dodają dynamizmu zabawie. Otwierany kokpit Wsadź minifigurkę Bruce’a Bannera do kabiny mecha. Graj w zielone Głowa Bruce’a Bannera obraca się, zmieniając go w Hulka. Poznaj nowy wymiar budowania! Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Kolekcjonerski prezent dla fanów Marvela Wielki, ruchomy mech i cztery minifigurki to idealny prezent dla młodych fanów superbohaterów w wieku od ośmiu lat. Ruchomy Hulkbuster wiernie odwzorowuje akcję z filmu Marvela Inspirowany sceną z filmu Marvel Studios „Avengers: Wojna bez granic” zestaw zawiera megakombinezon Hulkbustera do zbudowania z wieloma punktami zgięć, więc dzieci mogą z łatwością poruszać mechem i ustawiać go w różnych pozach. Blokowane stawy kolanowe zapewniają wyśmienitą stabilność, a otwierany kokpit odsłania miejsce na minifigurkę pilota. W komplecie są cztery minifigurki: Bruce Banner, Okoye i dwóch pomocników. Głowa Bruce’a Bannera obraca się, by pokazać, jak zmienia się w zielonego Hulka. Okoye trzyma włócznię. Jeszcze lepszą cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO® Builder, która oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas budowania. Wielki mech Marvela – dzieci mogą odgrywać sceny z filmu „Avengers: Wojna bez granic” dzięki ruchomej figurce LEGO® Marvel Hulkbuster: bitwa o Wakandę (76247) Kultowi bohaterowie – w zestawie jest Hulkbuster do zbudowania i cztery minifigurki: Bruce Banner, którego głowa obraca się i odsłania zieloną twarz, Okoye z włócznią i dwóch pomocników Wiele przegubów zapewnia ruchomość – dzieci mogą poruszać figurką i ustawiać ją w różnych pozach podczas zabawy. Blokowane stawy kolanowe zapewniają stabilność, a otwierany kokpit odsłania miejsce na minifigurkę pilota Prezent dla dzieci – podaruj ten zestaw z Hulkbusterem do zbudowania jako prezent na urodziny, święta lub inną okazję fanom superbohaterów i Marvela w wieku od ośmiu lat Idealna do zabawy – figurka mecha ma 15 cm wysokości, więc dzieci mogą Maxelektro.plZłóż skargę | 195 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Marvel 76247 Hulkbuster: bitwa o Wakandę DZI-ZKLKlocki LEGO® 76247 Hulkbuster: bitwa o Wakandę Dzieci mogą odgrywać sceny z filmu Marvela „Avengers: Wojna bez granic” dzięki... więcejruchomej figurce z zestawu LEGO® Marvel Hulkbuster: bitwa o Wakandę (76247). Wielki, ruchomy mech i cztery minifigurki to idealny prezent dla młodych fanów Marvela w wieku od ośmiu lat. Ruchomy Hulkbuster wiernie odwzorowuje akcję z filmu MarvelaInspirow Komputronik.plZłóż skargę | 174 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Marvel Super HeroesPorównaj w tabeli →
od 2 700 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 5201 szt., bohaterów 31 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 545 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 375 zł
wiek 14+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1901 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 344 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 900 szt., bohaterów 9 szt.
od 120 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 476 szt., ruchome części
od 340 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt., ruchome części
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 289 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 359 szt., bohaterów 4 szt.
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 290 szt., bohaterów 2 szt.
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 149 zł
wiek 5+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 89 szt., bohaterów 2 szt.
od 109 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 167 szt., bohaterów 4 szt.
od 118 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 226 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 479 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 550 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 979 szt., bohaterów 1 szt.
od 157 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 289 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 223 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
Wideo recenzje
HULKBUSTER: BITWA O WAKANDĘ LEGO MARVEL 76247 RECENZJA
21 grudnia 202223 669 przegląd
EVERY LEGO Hulkbuster Comparison (76031, 76104, 76124, 76164, 76194, 76247)
17 grudnia 2022117 465 przegląd
LEGO Marvel 76247 The Hulkbuster: The Battle of Wakanda - LEGO Speed Build Review
6 stycznia 2023271 835 przegląd
LEGO Marvel Hulkbuster 76247 Speed Build #shorts
14 stycznia 2023428 przegląd
LEGO Marvel Hulkbuster: Battle of Wakanda (76247) - 2023 EARLY Set Review
16 grudnia 202276 811 przegląd
LEGO Hulkbuster: The Battle Of Wakanda (Set 76247) - ONLY $50?!?!
6 lutego 2023411 przegląd
LEGO MARVEL SETS #76247 vs #76104 HULKBUSTERS COMPARED!!! (WHICH IS BEST?)
24 stycznia 20231 645 przegląd
LEGO Marvel Infinity Saga Avengers Infinity War The Hulkbuster Battle of Wakanda | LEGO 76247 Review
5 stycznia 202336 469 przegląd
The Hulkbuster: The Battle of Wakanda (76247) Review! | LEGO Marvel
23 grudnia 202215 716 przegląd
강력추천! 레고 76247 헐크버스터 리뷰! (Lego 76247 Hulkbuster: The Battle of Wakanda Review!)
7 stycznia 202321 253 przegląd
Lego Marvel The Hulkbuster: The Battle of Wakanda 76247 Set Review
2 stycznia 2023439 przegląd
LEGO Marvel 76247 The Hulkbuster: The Battle of Wakanda Speed Build
11 stycznia 2023356 przegląd
Lego | The Hulkbuster: The Battle of Wakanda | Speed Build
10 marca 20233 041 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 107 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 348 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 438 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 136 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 371 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 408 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 239 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 428 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 345 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części