Garnek King Hoff KH-2253
Zdjęcia 6 |
King Hoff KH-2253 2.4 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-2253
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-2253 22 cm | 92 zł |
GARNEK ŻELIWNY 22cm 2,4L KINGHOFF KH-2253 | 89 zł |
Garnek KINGHOFF KH-2253 22 cm | 92 zł |
Garnek Żeliwny 2,4 Kociołek Brytfanna Żeliwna 2253 | 85 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-2253
Ceny na King Hoff KH-2253 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-2253 | od 85 zł | 9 oferty | ||
King Hoff KH-2254 | od 119 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →