Monitor Iiyama ProLite T2752MSC-W1 27 "
Zdjęcia 18 |
Iiyama ProLite T2752MSC-W1 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:360 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T2752MSC-W1 27 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" iiyama ProLite T2752MSC-W1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 m | 2 044 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-W1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x2USB(3.2),2x1 | 1 870 zł |
iiyamaT2752MSC-W1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x2USB(3.2),2x1W400cd/m2,7H MON- | 1 869 zł |
IIYAMA 27'' T2752MSC-W1 Biały T2752MSC-W1 | 1 945 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-W1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x2USB(3.2),2x1 | 2 201 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite T2752MSC-W1
Ceny na Iiyama ProLite T2752MSC-W1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite T2452MSC-W1 23.8 " | od 1 525 zł | 16 oferty | ||
Iiyama ProLite T2752MSC-W1 27 " | od 1 869 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →