Monitor Dell C2723H 27 " (210-BDSM)
Zdjęcia 7 |
Dell C2723H 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell C2723H 27 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor DELL C2723H 27" 1920x1080px IPS | 1 250 zł |
Monitor DELL C2723H 27" 1920x1080px IPS 210-BDSM | 1 250 zł |
Monitor Video Conferencing C2723H 27 cali LED IPS FHD (1920x1080)/16:9/HDM | 1 091 zł |
Monitor Dell Video Conferencing C2723H 27" LED IPS FHD 3Y AES&PPG ❖ Błyska | 1 051 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Dell C2723H
Ceny na Dell C2723H |
---|---|---|---|---|
Dell C2423H 23.8 " | od 974 zł | 26 oferty | ||
Dell C2723H 27 " | od 1 051 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →