Okap Falmec Marte Pro 120/950 stal nierdzewna
Falmec Marte Pro 120/950 stal nierdzewna Professionalwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Marte Pro 120/950 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Marte Pro 120 950 m3/h | 7 599 zł |
Okap FALMEC MARTE PRO 120 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER20 | 7 596 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC MARTE PRO 120 inox | 950 m3/h |5LA | 7 592 zł |
FALMEC MARTE PRO 120 FALMEC okap MARTE PRO 120 950 M3/H | 7 599 zł |
Okap FALMEC Marte Pro 120 cm 950 m3/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22) | 7 591 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →