Okap Beko CFB 5310 X stal nierdzewna
Beko CFB 5310 X stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko CFB 5310 X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO CFB5310X okap kuchenny stal nierdzewna nierdzewna | 308 zł |
Beko Okap podszafkowy CFB5310X HZBEKOPCFB5310X | 229 zł |
Okap BEKO CFB 5310 X Inox | 280 zł |
Podszafkowy BEKO CFB5310X AGDZ-OKAP-BEK-040 | 209 zł |
Beko Okap podszafkowy CFB5310X 37663 | 229 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Beko CFB 5310 X
Ceny na Beko CFB 5310 X |
---|---|---|---|---|
Beko CFB 5310 W biały | od 180 zł | 16 oferty | ||
Beko CFB 5310 X stal nierdzewna | od 209 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →