Ceny na okap Beko CFB 5310 W biały
od 180 do 249 zł Okap kuchenny z praktyczną obudową z baldachimem, pozycjonowany przez producenta w najbardziej przystępnym segmencie cenowym. Ten system wentylacyjny jest przeznaczony do montażu nad płytą grzejną. W takim przypadku kanał ssący będzie znajdował się tuż nad palnikami, co znacznie ułatwi zadanie usuwania zanieczyszczonego powietrza. Konstrukcja wizjera jest szczególnie dobra, ponieważ urządzenie ma niewielką wysokość ciała, pod warunkiem, że kanał ssący ma dużą powierzchnię. Okap kuchenny Beko CFB 5310 W ma łączną moc 83 watów. To dość ekonomiczny model, który pracuje z niewielkim hałasem - zakres obciążenia hałasem mieści się w przedziale 52-68 dB. Wydajność wentylacji waha się od 110 do 205 m³/h, w zależności od wybranego trybu pracy. Ta pojemność będzie wystarczająca do zassania pary i tł...uszczu z zapachami z przestrzeni roboczej nad płytą grzewczą. Urządzenie pozwala na podświetlenie płyty znajdującej się pod wentylacją. Włączanie podświetlenia i regulacja prędkości turbiny odbywa się za pomocą przełączników suwakowych. Kanał wentylacyjny ssący jest reprezentowany przez metalowy łapacz tłuszczu, który jest łatwy do czyszczenia. Z takim okapem do kuchni możesz liczyć na gotowanie w najbardziej komfortowych warunkach, z czystym powietrzem i delikatnym oświetleniem. |
biały stal nierdzewna |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko CFB5310W Okap podszafkowy HZBEKOPCFB5310W | 199 zł |
Okap podszafkowy Beko CFB 5310 W 8856193200 | 189 zł |
Beko CFB5310W AGDZ-OKAP-BEK-014 | 180 zł |
Okap BEKO CFB5310W Biały | 180 zł |
Beko CFB5310W Okap podszafkowy 37662 | 199 zł |
Okap BEKO CFB5310W Biały | 180 zł |
Beko CFB5310W Okap podszafkowy 37662 | 199 zł |
Okap BEKO CFB5310W Biały | 180 zł |
Okap do zabudowy BEKO CFB 5310 W | 249 zł |
Okap Beko Okap podszafkowy Beko CFB 5310 W (125 m3/h 500mm kolor biały) | 215 zł |
Okap podszafkowy BEKO CFB 5310 W | 249 zł |
Okap podszafkowy Beko CFB5310W | 189 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!