Patelnia Demeyere Alu Industry 3 40851-447 24 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Alu Industry 3 40851-447 |
|
Kształt dna Radiant zapewnia spójną i równą powierzchnię smażenia. Ceramiczna powłoka nieprzywierająca Ceraforce. Odlewane uchwyty.
Nadaje się do wszystkich kuchenek, w tym indukcyjnych, do 230°C. Używaj tylko akcesoriów wykonanych z drewna lub silikonu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Industry 3 40851-447 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Patelnia ceramiczna DEMEYERE Alu Industry 3 40851-447-0 - 24 cm | 292 zł |
Patelnia ceramiczna DEMEYERE Alu Industry 3 40851-447-0 - 24 cm | 318 zł |
Patelnia Płytka z Powłoką Ceraforce 24 cm - Demeyere | 297 zł |
Patelnia Demeyere 30cm | 287 zł |
Demeyere Patelnia Płytka Z Powłoką Ceraforce 24 Cm | 272 zł |
Patelnia ceramiczna DEMEYERE Alu Industry 3 40851-447-0 - 24 cm | 302 zł |
Patelnia Płytka Z Powłoką Ceraforce 24 Cm Alu Industry 3 Demeyere | 349 zł |
Modyfikacje Demeyere Alu Industry 3 40851-447
Ceny na Demeyere Alu Industry 3 40851-447 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Alu Industry 3 40851-447 24 cm | od 272 zł | 8 oferty | ||
Demeyere Alu Industry 3 40851-448 28 cm | od 344 zł | 1 oferta | ||
Demeyere Alu Industry 3 40851-449 30 cm | od 386 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →