Patelnia Demeyere Alu Industry 3 40851-443 28 cm
Zdjęcia 4 |
Demeyere Alu Industry 3 40851-443 |
|
Kształt dna Radiant zapewnia spójną i równą powierzchnię smażenia. Ceramiczna powłoka nieprzywierająca Ceraforce. Odlewane uchwyty.
Nadaje się do wszystkich kuchenek, w tym indukcyjnych, do 230°C. Używaj tylko akcesoriów wykonanych z drewna lub silikonu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Industry 3 40851-443 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka z Powłoką Duraslide 28 cm - Demeyere | 339 zł |
Demeyere Solidna Patelnia Płytka Z Powłoką Duraslide 28 Cm | 364 zł |
Demeyere Alu Industry 3 - patelnia płytka z powłoką Duraslide 28 cm | 399 zł |
Patelnia nieprzywierająca DEMEYERE Alu Industry 3 40851-443-0 - 28 cm | 415 zł |
Patelnia Płytka Z Powłoką Duraslide 28 Cm Alu Industry 3 Demeyere | 399 zł |
Modyfikacje Demeyere Alu Industry 3 40851-443
Ceny na Demeyere Alu Industry 3 40851-443 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Alu Industry 3 40851-441 20 cm | od 249 zł | 8 oferty | ||
Demeyere Alu Industry 3 40851-442 24 cm | od 257 zł | 6 oferty | ||
Demeyere Alu Industry 3 40851-443 28 cm | od 339 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →