Umywalka Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
|
Gwarancja producenta 10 lat.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Moduo K116-011-Eco Ecobox | 370 zł |
Umywalka ceramiczna Moduo 60 x 45 Cersanit | 419 zł |
CERSANIT K116-011 Moduo Umywalka meblowa moduo 60cm | 338 zł |
Cersanit Moduo Umywalka meblowa 60x45 cm, biała K116-011 - odbiór osobisty | 329 zł |
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Moduo K116-011 | 442 zł |
CERSANIT K116-011-ECO E-PACK UMYWALKA MEBLOWA MODUO 60X45 BOX | 343 zł |
Modyfikacje Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1
Ceny na Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 mm | od 254 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 mm | od 329 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 mm | od 460 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →