Умивальник Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм
Фото 5 |
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
|
Гарантія виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Moduo K116-011-Eco Ecobox | 370 zł |
Umywalka ceramiczna Moduo 60 x 45 Cersanit | 419 zł |
CERSANIT K116-011 Moduo Umywalka meblowa moduo 60cm | 338 zł |
Cersanit Moduo Umywalka meblowa 60x45 cm, biała K116-011 - odbiór osobisty | 329 zł |
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Moduo K116-011 | 442 zł |
Модификації Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1
Ціни на Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 мм | від 254 zł | 5 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм | від 329 zł | 5 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 мм | від 460 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →