Bateria wodociągowa Mexen Celia 747415-00
Zdjęcia 4 |
Mexen Celia 747415-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Celia 747415-00
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mexen Celia bateria umywalkowa podtynkowa czarna - 747415-70 | 275 zł |
Bateria umywalkowa Mexen Mexen Celia bateria umywalkowa podtynkowa, czarna | 286 zł |
Mexen Celia bateria umywalkowa podtynkowa, chrom - 747415-00 | 276 zł |
Mexen Celia bateria umywalkowa podtynkowa, czarna - 747415-70 | 275 zł |
Bateria umywalkowa Mexen Celia podtynkowa chrom | 276 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →