Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF463DW (5951C008)
Zdjęcia 3 |
Szybkie, laserowe, monochromatyczne, wielofunkcyjne urządzenie 3 w 1 do szybkiego drukowania złożonych dokumentów i wydajnego skanowania/kopiowania jednostronnych/dwustronnych oryginałów (automatyczne podawanie 50 stron). Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do obsługi małych i średnich grup roboczych. Model ten jest wyposażony w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy i bezproblemowo integruje się z usługami przechowywania danych w chmurze, takimi jak Google Drive, DropBox i OneDrive, do których można uzyskać dostęp jednym dotknięciem.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF463DW może pełnić funkcje wydajnej monochromatycznej drukarki laserowej z systemem automatycznego druku dwustronnego, szybkiego dwustronnego skanera z czujnikiem CIS oraz wygodnej kopiarki cyfrowej. Ważną cechą modelu jest duża prędkość druku monochromatycznego jednostronnego/dwustronnego, co pozwala na szybkie drukowanie dużych dokumentów.
Porty USB umożliwiają szybkie utworzenie niezawodnego połączenia kablowego z komputerem PC/laptopem i drukowanie bezpośrednio z dysków flash. Dzięki wbudowanemu modułowi bezprzewodowemu Wi-Fi 4 oraz technologii Wi-Fi Direct możliwy jest bezpośredni druk z urządzeń mobilnych. Szybki interfejs sieciowy Ethernet LAN pomoże zintegrować urządzenie wielofunkcyjne z lokalną siecią grupy roboczej. Model ten jest kompatybilny z wkładami Canon 070 (3100 stron) i Canon 070H o dużej wydajności (10000 stron).
Kup Canon i-SENSYS MF463DW
Wszystkie ceny 12 →Canon i-SENSYS MF463dw - multifunktion 5951C008 | 2 065 zł |
Canon i-SENSYS MF463dw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny | 1 799 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF463dw | 2 000 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF463dw 5951C008 | 2 000 zł |