Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX6040 (4470C009)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
W 2021 roku urządzenie wielofunkcyjne firmy Canon rozszerzyło się o linię marki MAXIFY, która oferuje wysokowydajne rozwiązania biznesowe. Model łączy w sobie możliwości kolorowej drukarki atramentowej z obsługą dupleksu, centrum kopiowania i skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów na 50 arkuszy. Ważną cechą urządzenia jest CISS ze zbiornikami z atramentem wielokrotnego użytku, które obniżają koszty drukowania na tle stosowania kartridży.
Zasoby Canon MAXIFY GX6040 z jednym pełnym zatankowaniem to co najmniej 6000 stron czarno-białych i od 14 000 stron kolorowych (rozdzielczość do 1200x600 dpi podczas drukowania i do 1200x1200 dpi podczas skanowania). Gotowość do dużych nakładów pracy potwierdzają zarówno dobre parametry szybkości (do 24 stron monochromatycznych na minutę), jak i deklarowany maksymalny zasób 45 tys. wydruków miesięcznie. Inne możliwości urządzenia to obecność 2,7-calowego ekranu dotykowego z możliwością zmiany kąta nachylenia, a także bogactwo interfejsów połączeniowych: USB uzupełnia port LAN i obsługuje technologie bezprzewodowego przesyłania danych, w tym AirPrint.
Kup Canon MAXIFY GX6040
Wszystkie ceny 24 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX6040 MegaTank Biało-czarny | 1 639 zł |
Canon Maxify GX6040 4470C009 PPCANAXGX604000 | 1 699 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX6040 MegaTank | 1 619 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX6040 MegaTank DR-AW-CAN-370 | 1 669 zł |
Canon Maxify GX6040 4470C009 63239 | 1 699 zł |