БФП Canon i-SENSYS MF455DW
Фото 4 |
Професійне БФП, яке легко може впоратися зі збільшеним робочим навантаженням. Це лазерний монохромний апарат з рекомендованим об'ємом щомісячного друку 750-4000 стор і максимальним допустимим навантаженням на рівень 80 тис. стор. Такий пристрій розрахований головним чином на офісне застосування в складі малих і середніх робочих груп. Серед іншого, модель відрізняється наявністю вбудованого факсу, що помітно розширює функціональні можливості пристрою.
Прилад підтримує сучасні функції мобільного друку, передбачено також простий та швидкий доступ до хмарного сховища файлів. Якість друку досягає 1200х1200 dpi. Глибина передачі кольору при скануванні знаходиться на рівні 24 біт. Лазерне монохромне БФП Canon i-SENSYS MF455DW підтримує систему двостороннього однопрохідного сканування. Завдяки механізму автоподачі оригіналу пристрій дозволяє повністю автоматично сканувати та копіювати пакети документів об'ємом до 50 сторінок за один підхід. Є можливість автоматичного завантаження сканів у хмарне сховище. Можна завантажувати скани на смартфон/планшет або надсилати картинки електронною поштою. У цьому БФП використається унікальний сенсорний екран на 5″. Дисплей має планшетний формат та дозволяє персоналізувати робоче меню. Апарат отримав двоядерний процесор 800 МГц та ОЗП об'ємом 1 ГБ.
Купити Canon i-SENSYS MF455DW
Усі ціни 6 →Canon MF455DW 5161C006 | 3 171 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF455DW (5161C018) | 2 836 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF455dw - DARMOWA DOSTAWA w | 2 857 zł |
Drukarka Canon I-Sensys Mf455Dw Dadf | 2 836 zł |
Canon i-SENSYS MF455DW DADF Gwarancja 3 lata* | 3 299 zł |
Urz. wielof. Canon i-SENSYS MF455dw (5161C006) | 2 797 zł |