Принтер Canon i-SENSYS LBP673CDW
Фото 4 |
Досить просунутий та багатофункціональний принтер з кольоровим лазерним друком та підтримкою систем бездротового друку Wi-Fi Direct та AirPrint. Модель представлена на ринку популярним брендом Canon та позиціонується ним у верхній ціновий діапазон. Подібний пристрій насамперед розрахований на офісне використання. Модель дозволяє друкувати документи безпосередньо з USB-накопичувача.
Передбачено опцію синхронізації з хмарними сховищами Google Drive, DropBox та OneDrive. Пристрій отримав чотири картриджі з непоганим запасом тонера. Друкарська головка має рівень деталізації на рівні 1200x1200 dpi. Блок налаштування має великий дисплей і кнопкову панель. Кнопки програмуються для швидкої активації функцій, що найбільш часто виконуються. Кольоровий лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP673CDW має систему автоматичного двостороннього друку.
Серед іншого модель відрізняється досить високою продуктивністю. Швидкість друку монохромних і кольорових текстових документів знаходиться в межах 33 стор/хв. Завантажувальний лоток для паперу містить 300 аркушів. Опціонально можна замовити та поставити лоток на 850 аркушів. Платформа для видачі розрахована на 150 сторінок. Як папір можна використовувати носії щільністю від 60 до 200 г/м². Серед іншого звернемо увагу на те, що передбачена можливість встановлення спеціального захисного PIN-коду для доступу до пристрою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon i-SENSYS LBP673CDW
Усі ціни 28 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS LBP673dw LBP 673dw 673 dw - Printer - colo | 2 080 zł |
Canon i-SENSYS LBP673Cdw Drukarka laserowa - Kolor - Laser | 1 499 zł |
Canon Drukarka i-SENSYS LBP673Cdw 5456C007 PPCANLC67300000 | 1 299 zł |
Kolorowa Canon i-Sensys LBP673Cdw DR-LK-CAN-031 | 1 229 zł |
Drukarka CANON i-SENSYS LBP673Cdw | 1 229 zł |