Принтер Canon i-SENSYS LBP631CW
Кольоровий настільний лазерний принтер формату А4 з кабельним інтерфейсом Gigabit Ethernet LAN і вбудованим Wi-Fi адаптером для бездротової передачі даних. Позиціонується як офісний пристрій середньої цінової категорії, здатний забезпечити гідну швидкість виведення і справлятися зі значними обсягами друку: місячна програма, що рекомендується, становить 2500 стор, пікова навантаження може досягати 30000 стор/міс.
Лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP631CW дозволяє виконувати оперативний друк (до 18 стор/хв) складних багатосторінкових ч/б та кольорових документів з барвистим бізнес-графікою. Він швидко виходить на режим готовності з холодного стану (не більше 13 с), а друк першої сторінки з режиму енергозбереження відбувається ще швидше, вона буде готова приблизно через 10,5 с. Завдання друку може отримувати через стандартне USB-підключення до ПК або робочої станції, через локальну мережу через порт GbE LAN або за допомогою інтегрованого модуля стандарту WiFi 4.
Корисною може бути і функція прямого друку документів і зображень з мобільних накопичувачів, що підключаються до виділеного роз'єму USB А. Управління принтером здійснюється за допомогою простої клавіатури та 5-рядкового висококонтрастного LCD-дисплея. Підтримується дистанційне керування через віддалений інтерфейс користувача (RUI). Крім стандартних картриджів Canon 067 може працювати з картриджами подвоєної ємності Canon 067H.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon i-SENSYS LBP631CW
Усі ціни 17 →I-SENSYS LBP631CW 5159C009 | 1 195 zł |
Canon i-SENSYS LBP631Cw Drukarka laserowa - Kolor - Laser | 799 zł |
Drukarka CANON LBP631CW | 900 zł |
Canon i-SENSYS LBP631CW Kolor 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi 5159C004 | 870 zł |