Принтер Canon SELPHY CP1500
Відео 23Фото 28 |
Canon SELPHY CP1500
Тип:кольоровий, сублімаційний
Формат:A6
Підключення:Wi-Fi
Роздільна здатність друку:300x300 dpi
Підтримка безлічі бездротових сервісів друку. Модуль Wi-Fi. USB-порт. Кардридер. Кольоровий екран. Фото на документи. Друк наклейок. Вбудований редактор з попередньо встановленими макетами. Живлення від мережі або акумулятора.
Всі характеристики
Характеристики SELPHY CP1500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon SELPHY CP1500
Усі ціни 57 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CANON PRINTER SELPHY CP1500 WH 5540C003 | 497 zł |
CANON Drukarka fotograficzna CANON Selphy CP1500 Czarny | 549 zł |
Kolorowa Canon SELPHY CP1500 Biała AF-A-CAN-0002 | 549 zł |
Drukarka CANON Selphy CP1500 Czarny | 549 zł |
Drukarka CANON Selphy CP1500 Czarny | 549 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →