Принтер Canon imagePROGRAF PRO-300
Відео 23Фото 18 |
Canon imagePROGRAF PRO-300
Тип:кольоровий, струменевий
Формат:A3
Підключення:Wi-Fi, USB type B, LAN
Роздільна здатність друку:4800x2400 dpi
Кількість картриджів:10 шт
Підтримка Google Home.
Всі характеристики
Характеристики imagePROGRAF PRO-300
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon imagePROGRAF PRO-300
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon imagePROGRAF PRO-300 - stor-form 4278C009 | 3 772 zł |
Canon Drukarka wielkoformatowa - imagePROGRAF PRO-300 - 10-ink | 3 699 zł |
Canon imagePROGRAF PRO-300, format A3+ (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 679 zł |
Canon imagePROGRAF PRO-300 drukarka do zdjęć 4800 x 2400 4278C009 | 3 870 zł |
Drukarka CANON ImagePrograf Pro 300 4278C009 | 3 700 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →