Принтер HP Color Laser 150NW (4ZB95A)
Відео 8Фото 5 |
Представник лінійки Laser компанії HP позиціонується в якості продуктивного лазерного принтера з підтримкою кольорового друку (роздільна здатність 600x600 dpi). Модель рекомендована для малих робочих груп чисельністю не більше 5 осіб. Щомісячні навантаження можуть становити від 100 до 500 сторінок, але при необхідності їх можна відчутно збільшити, аж до 20 тисяч відбитків. Працює прилад в парі з фірмовими тонерами: стандартний комплект забезпечить до 1000 чорно-білих і 700 кольорових стор.але з принтером HP Color Laser 150nw можуть застосовуватися і картриджі збільшеної ємності, з якими вдасться рідше міняти витратні матеріали.
Правда, з документами в кольорі так швидко працювати не вийде — темп до 4 стор/хв.до важливих фішок приладу відноситься велика кількість інтерфейсів передачі даних. Так, крім стандартного USB, є LAN-порт для підключення до Інтернету або локальної мережі. Плюс є і вбудований модуль Wi-Fi з підтримкою функцій Wi-Fi Direct і AirPrint для прямої передачі даних "по повітрю" зі смартфонів, ноутбуків і т. д.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Купити HP Color Laser 150NW
Усі ціни 24 →Drukarka HP Color Laser 150nw Wi-Fi LAN USB Apple AirPrint | 892 zł |
Drukarka HP Color Laser 150nw Wi-Fi LAN AirPrint™ 4ZB95A#B19 | 929 zł |
Kolorowa HP Color Laser 150nw LAN USB WiFi Apple AirPrint DR-LWK-HP-118 | 869 zł |
Drukarka HP Color Laser 150nw Wi-Fi LAN USB Apple AirPrint | 892 zł |
Drukarka laserowa HP Color Laser 150nw 4ZB95A | 1 119 zł |