Drukarka HP Color Laser 150NW (4ZB95A)
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Przedstawiciel linii Laser firmy HP jest pozycjonowany jako wydajna drukarka laserowa z obsługą druku w kolorze (rozdzielczość 600x600 dpi). Model polecany jest dla małych grup roboczych nie większych niż 5 osób. Miesięczne nakłady pracy mogą wynosić od 100 do 500 stron, ale w razie potrzeby można je znacznie zwiększyć, nawet do 20 tysięcy wydruków. Urządzenie działa w parze z markowymi tonerami: standardowy zestaw zapewni do 1000 stron czarno-białych i 700 kolorowych.
Ale z drukarką HP Color Laser 150NW można również używać wkładów o dużej pojemności, dzięki którym będziesz mógł rzadziej wymieniaj materiały eksploatacyjne. Model charakteryzuje się przyzwoitą szybkością druku monochromatycznego, która sięga 18 str./min. Co prawda tak szybko nie zadziała z dokumentami w kolorze – tempo to do 4 str./min. Ważną cechą urządzenia jest duża ilość interfejsów do przesyłania danych. Tak więc, oprócz standardowego USB, istnieje port LAN do połączenia z Internetem lub siecią lokalną. Dodatkowo jest wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą funkcji Wi-Fi Direct i AirPrint do bezpośredniego przesyłania danych „bezprzewodowo” ze smartfonów, laptopów itp.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Color Laser 150NW
Wszystkie ceny 24 →Drukarka HP Color Laser 150nw Wi-Fi LAN AirPrint™ 4ZB95A#B19 | 929 zł |
Kolorowa HP Color Laser 150nw LAN USB WiFi Apple AirPrint DR-LWK-HP-118 | 869 zł |
Drukarka HP Color Laser 150nw Wi-Fi LAN USB Apple AirPrint | 892 zł |
Drukarka laserowa HP Color Laser 150nw 4ZB95A | 1 119 zł |