Drukarka HP LaserJet M110W
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Dość klasyczny model monochromatycznej drukarki laserowej 2022, wyróżniający się obsługą możliwości drukowania bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Model został wprowadzony na rynek przez popularnego amerykańskiego producenta Hewlett-Packard i jest przez niego pozycjonowany w średnim segmencie cenowym. Podsumowując, laserowa technologia monochromatyczna zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku.
Jednocześnie drukarka HP LaserJet M110W może pochwalić się dość dobrą prędkością druku - do 20 stron na minutę, a przygotowanie pierwszego obrazu zajmie 9 sekund. Maksymalna rozdzielczość druku to 600x600 dpi, ale to wystarcza do pracy z dowolnymi dokumentami. Ale maksymalny zasób miesięczny to do 8 tysięcy stron. pozycjonuje urządzenie raczej w kategorii drukarek domowych lub modeli dla małych grup roboczych. Co więcej, z interfejsów połączeń przewodowych producent udostępnia tylko klasyczne USB. Ale wbudowane moduły Bluetooth i Wi-Fi 4 z obsługą technologii Wi-Fi Direct i AirPrint umożliwiają drukowanie bezpośrednio ze smartfonów, tabletów itp.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP LaserJet M110W
Wszystkie ceny 67 →HP Jednofunkcyjna Drukarka Laserowa LaserJet M110we 7MD66E 6 Miesiecy Atra | 462 zł |
HP Drukarka laserowa HP LaserJet M110w Biało-szary | 419 zł |
HP LaserJet M110w Mono Laser Printer Drukarka laserowa - Monochromatyczny | 449 zł |
HP Drukarka LaserJet M110w 7MD66F PPHPDLM00M11010 | 449 zł |
Drukarka HP LaserJet M110w Wi-Fi Monochromatyczna Instant Ink 7MD66F#B19 | 449 zł |