Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140W
Wideo 10Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogie urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie monochromatyczną drukarkę laserową, skaner i kserokopiarkę. To jedno z najbardziej kompaktowych i lekkich urządzeń wielofunkcyjnych do pracy biurowej. Wymiary obudowy to 360x264x197 mm. Urządzenie śmiało radzi sobie z wydrukiem do 8 tysięcy stron miesięcznie, a jakość wydruku odpowiada rozdzielczości 600x600 dpi.
System skanowania optycznego ma tę samą rozdzielczość. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140W otrzymało rozbudowany zestaw interfejsów. Jest klasyczny port USB, a także moduły bezprzewodowe Wi-Fi i Bluetooth. Aby przyspieszyć przepływ pracy, przewidziano funkcję bezpośredniego drukowania z urządzeń mobilnych. Urządzenie wielofunkcyjne natychmiast wybudza się z trybu głębokiego uśpienia podczas pracy z dokumentami i automatycznie przechodzi w tryb niskiego zużycia energii, gdy urządzenie jest bezczynne. Certyfikat Energy Star zapewnia zminimalizowanie obciążenia sieci. Zestaw dostawy zawiera kasetę z tonerem o zasobach roboczych w ciągu 950 stron. Urządzenie wielofunkcyjne jest kompatybilne z materiałami piśmiennymi o gramaturze do 120 g/m2. Obsługuje papier A4, A5 i A6, a także koperty, pocztówki i etykiety (C5, DL).
Kup HP LaserJet M140W
Wszystkie ceny 42 →HP LaserJet Urządzenie wielofunkcyjne M140we Czerń i biel Drukarka do Małe | 534 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140w Biało-szary | 515 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M140w 7MD72F PPHPDLYM1400010 | 600 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we Wi-Fi BLE Mono Instant Ink HP | 580 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet M140w Mono USB WiFi Instant Ink DR-LWM-HP-229 | 515 zł |