Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 580
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Kompaktowe, niezawodne, ciche kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z szybkim procesorem, wbudowanym Wi-Fi 4 i fabrycznie zainstalowanym systemem ciągłego zasilania atramentem (CISS) do wysokonakładowych wydruków monochromatycznych i kolorowych (do 3000 stron/miesiąc). Producent pozycjonuje się jako produkt średniej kategorii cenowej w 2023 roku, nastawiony na wydajną pracę w domu lub małym biurze.
Nadaje się do sytuacji, w których należy zminimalizować konserwację. Jest to pełnoprawny kombajn biurowy o wysokim stopniu integracji, który może pełnić rolę monochromatycznej/kolorowej drukarki atramentowej (12/5 str./min), skanera płaskiego z czujnikiem CIS oraz kserokopiarki z szybkim funkcja zoomu. Obecność CISS nieznacznie zwiększa koszt urządzenia i radykalnie obniża tak ważną cechę, jak koszt druku. Do znaczących plusów należy również duży zestaw startowy atramentu, który wystarcza na 1,5-3 lata użytkowania (18 000 stron monochromatycznych i do 8 000 stron kolorowych). Daje możliwość samodzielnego tworzenia materiałów marketingowych i informacyjnych, szybkiego drukowania czarno-białych i kolorowych broszur, kopert z symbolami, dokumentów roboczych, a nawet fotografii.
Kup HP Smart Tank 580
Wszystkie ceny 62 →HP Smart Tank 585 Drukarka wielofunkcyjna 1F3Y4A | 978 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 580 Kolor Atrament Wi-Fi BLE Bi | 799 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 580 1F3Y2A PPHPDAX00000580 | 1 039 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 HP Smart Tank 585 | 879 zł |
Kolorowa HP Smart Tank 581 Kolor Atrament Wi Fi USB DR-AW-HP-688 | 829 zł |