БФП Xerox WorkCentre 3025NI
Універсальна модель, яку можна задіяти як вдома, так і в рамках обслуговування невеликого офісного підрозділу — пристрій дозволяє помітно зменшити витрати на організацію документообігу. Так, техніка має «під капотом» як принтер зі сканером, так і засіб факсимільного зв'язку. При цьому БФП Xerox WorkCentre 3025NI максимально економно витрачає ресурс картриджа-тонера. Принтер представлений світлодіодним монохромним пристроєм, здатним друкувати зі швидкістю до 20 стор/хв; максимальна допустима навантаження на принтер становить 10 000 сторінок в місяць, а якість друку знаходиться на рівні 1200х1200 dpi.
Сканер може похвалитися системою автоматичної подачі оригіналів місткістю на 40 сторінок. Швидкість сканування документації становить 20 стор/хв, а максимальна роздільна здатність сканера — 1200х1200 dpi. Сам пристрій працює під управлінням вбудованого мікропроцесора з тактовою частотою 600 МГц, об'єм оперативної пам'яті складає 128 МБ. Додатково техніка укомплектована мережевим портом Ethernet і інтерфейсом бездротового зв'язку Wi-Fi з функцією Wi-Fi Direct, яка забезпечує можливість друку документів безпосередньо зі смартфона, планшета і інших портативних пристроїв. Повністю сумісна з додатками Google Cloud Print, Apple AirPrint і Mopria.
Купити Xerox WorkCentre 3025NI
Усі ціни 10 →Xerox WorkCentre 3025/NI Laser A4 1200 x 1200 DPI 20 ppm WLAN biały 3025VN | 872 zł |
Xerox WorkCentre Drukarka laserowa Wielofunkcyjne z faksem - Monochromatyc | 1 014 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025NI (3025VNI) | 881 zł |
Xerox WorkCentre 3025NI | 949 zł |
Urz. wielof. laserowe mono Xerox WorkCentre 3025NI (3025VNI) | 962 zł |