Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025NI
Uniwersalny model, który można wykorzystać zarówno w domu, jak i w ramach obsługi małej jednostki biurowej – urządzenie pozwala znacznie obniżyć koszty organizacji obiegu dokumentów. Tym samym sprzęt ma „pod maską” zarówno drukarkę ze skanerem, jak i urządzenie do komunikacji faksowej. Jednocześnie urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025NI wykorzystuje zasoby kasety z tonerem niezwykle oszczędnie.
Drukarka jest monochromatycznym urządzeniem LED, które może drukować z prędkością do 20 str./min; maksymalne dopuszczalne obciążenie drukarki to 10 000 stron miesięcznie, a jakość druku jest na poziomie 1200x1200 dpi. Skaner posiada 40-stronicowy system automatycznego podawania dokumentów. Szybkość skanowania dokumentów to 20 str./min, a maksymalna rozdzielczość skanera to 1200x1200 dpi.
Samo urządzenie działa pod kontrolą wbudowanego mikroprocesora o częstotliwości taktowania 600 MHz, pojemność pamięci RAM to 128 MB. Dodatkowo sprzęt został wyposażony w port sieci Ethernet oraz interfejs komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi z funkcją Wi-Fi Direct, co zapewnia możliwość drukowania dokumentów bezpośrednio ze smartfona, tabletu i innych urządzeń przenośnych. W pełni kompatybilny z aplikacjami Google Cloud Print, Apple AirPrint i Mopria.
Kup Xerox WorkCentre 3025NI
Wszystkie ceny 7 →Xerox WorkCentre 3025/NI Laser A4 1200 x 1200 DPI 20 ppm WLAN biały 3025VN | 872 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne XEROX WorkCentre 3025V NI | 899 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025VNI (laserowe; A4; Skaner p | 1 001 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne XEROX WorkCentre 3025V NI | 899 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025NI (3025VNI) | 881 zł |
Xerox WorkCentre 3025VNI Urządzenie 4w1 wielofun. | 849 zł |